Sportas / SveikataButai / Namai

Ar oro drėkintuvai nekenkia kūdikiams?

Paruošti namus naujam kūdikiui gali atrodyti nesibaigianti užduotis. Nesvarbu, ar esate tėvas pirmą kartą, ar jau esate gausi šeima, užduočių sąrašas vis tęsiasi ir tęsiasi. Jūs turite lovelę ir papuošėte kambarį, bet ar galvojote apie drėkintuvo įsigijimą?

Kuo drėkintuvas naudingas jūsų kūdikiui?

Ne paslaptis, kad kūdikiai yra jautrūs, ypač naujagimiai iki 12 mėnesių. Nors stengiamės patenkinti visus įmanomus poreikius, kad mūsų vaikai būtų aprūpinti, kartais pamirštame tiesiog oro namuose.

Drėkintuvai gali būti labai naudingi jūsų naujam mažyliui.

Užkirskite kelią sausai odai

Kūdikių oda yra minkšta: po devynių mėnesių maudymosi vaisiaus vandenyse (gimdoje) kūdikiams susidaro sausa, pleiskanojanti oda susidūrus su sausesne išorine aplinka (gimus kūdikiui). Tai pasireiškia ypač žiemą, kai mūsų šildymo sistemos sušildo namų orą.

Užkirskite kelią infekcijoms

Laikui bėgant oras taip pat gali išdžiūti, tampa sunku kvėpuoti per nosį, išdžiovina nosiaryklės gleivines. Tai sukelia trumpalaikę slogą.

Apibendrinant: Šiais laikais, kai namuose yra pažangios šildymo sistemos, oro drėkintuvai turi vis svarbesnį vaidmenį mūsų namuose, kad mūsų šeima jaustųsi saugiai ir patogiai. Ypač svarbu, kad jūsų kūdikis nebūtų pernelyg veikiamas sauso oro, nes tai gali sukelti didesnę pakankamai didelę diskomforto riziką.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: