Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2021 gegužės mėnesio horoskopas

Gegužės mėnesį, kai saulė ir šiltas vėjas pagaliau išstums pilkus debesis ir lietus, Žvaigždės leis mums šiek tiek atsipalaiduoti.

Gegužės mėnesį galėsite nusistatyti svarbiausius prioritetus savo gyvenime. Gali būti, kad gegužės mėn. bus ne mažai skyrybų. Nenusiminkite, jei šis įvykis nutiks jums, nes žvaigždės sako, kad didžiausia meilė vis dar Jūsų laukia. Savo darbe neturėtumėte bijoti ryžtingų ir iniciatyvių veiksmų. Antroji mėnesio pusė išbandys Jūsų jėgas, bei grūdins jūsų charakterį.

2021 metu Geguzes menesio horoskopas

Gegužė yra puikus mėnuo kūrybiniam potencialui realizuoti. Žvaigždės rekomenduoja vestuves atidėti mėnesiui ar dviem. Reikėtų atidžiai stebėti virškinamojo trakto plotą – astrologai beveik visais požymiais prognozuoja apsinuodijimo riziką ir kasos problemas.

GEGUŽĖS MĖNESIO HOROSKOPAS 2021 METAMS

Avinas (gegužės horoskopas)

Gegužė pareikalaus iš jūsų maksimalaus emocinio suvaržymo, o tai, žinoma, Avinams nebus lengva. Darbe turėtumėte būti kūrybiškesni. Gali atsirasti netikėtos finansinės išlaidos, tačiau jos visos bus susijusios su vaikais ir jų išsilavinimu.

Asmeniniai santykiai gali pereiti į naują vystymosi etapą. Net patys aktyviausi Avinai norės “paragauti” šeimos laimės. Jei turite norą laikytis dietos, neturėtumėte griebtis itin griežtų dietų. Žvaigždės sako, kad pakaks nevalgyti po šešių vakaro ir dažniau nueiti į sporto salę.

Jautis (gegužės horoskopas)

Šio ženklo atstovai turės sunkiai dirbti stiprindami savo finansinę padėtį. Gali būti, kad jums bus pasiūlytas įdomus projektas investicijoms. Neatmeskite šios galimybės – tai galbūt jūsų galimybė tapti savo verslo savininku.

Santykių srityje jūsų laukia Jaučio globa. Sulauksite tam tikro susitikimo, kuris pasirodys išties lemtingas ir suartins jus. Šeimos problemas reikės spręsti taktiškai – būdami per daug tiesmukiški, galite rimtai pakenkti savo antrajai pusei.

Dvyniai (gegužės horoskopas)

Žvaigždės nerekomenduoja Dvyniams leisti pinigų, net jei turite pastovių pajamų. Gali būti, kad pinigų taupymas leis iki metų pabaigos įgyvendinti savo seną svajonę. Mėnesis žada būti gana varginantis.

Darbe seksis puikiai, tik nepamirškite, kad už nugaros turite keletą konkurentų, kurie gali jums pakenkti. Vienišiems dvyniams reikės skirti daugiau dėmesio savo išvaizdai. Šį mėnesį dvyniai turėtų nesusidurti su sveikatos problemomis.

Vėžys (gegužės horoskopas)

Šio ženklo atstovai turės parodyti ramybę ir punktualumą. Tik taip galėsite pasiekti sėkmę ir tikslus. Ši rekomendacija apima absoliučiai visas gyvenimo sritis. Darbe numatomas ramus laikotarpis. Žvaigždės kategoriškai nerekomenduoja šį mėnesį imti paskolų ir skolintis.

Šeimoje vėžiai turėtų mažiau kritikuoti savo partnerį, kitaip tai gali baigtis rimtu konfliktu. Norint sumažinti lėtinių ligų paūmėjimo tikimybę, patariama daugiau laiko praleisti lauke ir aktyviai sportuoti.

Liūtas (gegužės horoskopas)

Nepaisant nepriklausomybės, teks ieškoti pagalbos iš kolegų. Tik tokiu būdu Liūtai galės pasiekti aukštų rezultatų ir pripažinimo profesinėje srityje. Žvaigždės neabejotinai palaiko šiuos lyderius gyvenime. Sėkmingai įgyvendintas projektas atneš ne tik šlovę, bet ir vertą atlygį už pastangas. Liūtai sugebės įsigyti brangų pirkinį, kurį planavo jau seniai.

Šeimos sferai reikės skirti daug dėmesio. Vaikai gali sukelti daug problemų, jei laiku nepastebite jų elgesio pokyčių. Žvaigždės rekomenduoja aplankyti tolimus giminaičius. Vieniši liūtai gali tikėtis daug žadančio romano, tačiau tik tuo atveju, jei jie patys užkalbina pirmieji. Astrologai rekomenduoja ypatingą dėmesį skirti sveikatos būklei – jūsų kūnas jau seniai skleidžia pavojaus varpus.

Mergelė (gegužės horoskopas)

Šis mėnuo atneš daug rūpesčių, tačiau tai nereiškia, kad verta bandyti masiškai jų visų atsikratyti. Turėtumėte neskubėdami imtis įprastų reikalų. Labiausiai tikėtina, kad praturtėsite ne iš atlyginimo, o iš kitų pajamų. Jūsų hobis pagaliau taps pajamų šaltiniu.

Šeimos nariai pasirūpins dauguma namų ruošos darbų, suteikdami galimybę atgauti kvapą. Žvaigždės nerekomenduoja ieškoti romantiškų nuotykių. Jūsų sveikata turėtų būti jūsų pagrindinis rūpestis. Gegužę yra didelė lėtinių ligų paūmėjimo rizika.

Svarstyklės (gegužės horoskopas)

Jei jau seniai norėjote pakeisti savo profesiją ar darbo vietą, dabar pats laikas žengti žingsnius šia linkme. Elkitės ryžtingai, o Žvaigždės suteiks jums visokeriopą paramą ir suteiks daug šansų į sėkmę. Deja, finansiškai nepraturtėsite, tačiau nesijaudinkite, vėliau atsiras galimybių užsidirbti.

Gegužę griežtai draudžiama lošti. Svarstyklių ženklo žmonių mintys bus nukreiptos tik asmeninio augimo link. Patariama atkreipti dėmesį į nervų sistemos būklę. Pernelyg sunkus mėnuo gali sukelti didelį gyvybingumo sumažėjimą, neurozę ir stresą.

Skorpiono (gegužės horoskopas)

Gegužės mėnesio horoskopas paruošė jums daug malonių staigmenų, todėl būkite pasirengę ilgai lauktam žingsniui ar ypatingiems apsipirkimams. Tai puikios dienos verslininkams – partneriai pateiks keletą pelningų schemų, kurias galėtumėte įgyvendinti. Stenkitės neskolinti pinigų, nes taip galite prarasti gerą draugą.

Asmeninis gyvenimas jus džiugins harmonija. Kai kurias bėdas gali sukelti vaikai. Vieniši šio ženklo atstovai gali sutikti seną meilę, kuri virs nauja romantika. Gegužės mėnesį žvaigždės prognozuoja padidėjusią traumų riziką, todėl būkite atsargūs sportuodami.

Šaulys (gegužės horoskopas)

Žvaigždės nusprendė, kad gyvenimas jums per nuobodus, todėl laimės laikotarpiai bus persmelkti blogomis dienomis. Balansuoti streso riba nebus lengva, tačiau šį gyvenimo periodą reikia vertinti filosofiškai ir išmokti pamokas. Darbe skandalai ir kivirčai galimi dėl ne taip seniai atėjusio naujo žmogaus, kuris jau spėjo įnešti sumaišties.

Artimieji reikalaus pagalbos kasdieniame gyvenime. Jūsų labai dažnai paprašys patarimo ir palaikymo. Vienišas Šaulys šį mėnesį antrosios pusės nesutiks. Nepaisant viso gegužės mėnesio įtampos, sveikata bus puiki.

Ožiaragis (gegužės horoskopas)

Gyvenkite šiandienai ir planuokite ateitį, nesijaudindami dėl praleistų galimybių, o Žvaigždės padės jums pasiekti naujų profesinių aukštumų. Gegužė bus ypač gera tiems, kurie užsiima intelektualiniu darbu. Šviežios idėjos ir naujoviški metodai bus nepamainomi jūsų palydovai. Labiausiai tikėtina, kad jums bus grąžinta ilgalaikė skola arba sumokėta už darbą, kurį atlikote jau seniai.

Asmeninio gyvenimo sfera sužibės naujomis spalvomis. Ožiaragiai pagaliau galės pelnyti žmogaus dėmesį, kuris jau seniai buvo jų romantinių svajonių objektas. Šio ženklo šeimos atstovai neturėtų atkreipti dėmesio į kolegos flirtą. Kalbant apie sveikatą, Ožiaragio imunitetas gali sukelti nemalonių nesėkmių – gegužę pagausite virusą, kuris paguldys jus į lovą.

Vandenis (gegužės horoskopas)

Viskas, ko imsitės, baigsis puikiu rezultatu – bet tik tuo atveju, jei jūsų ketinimai yra geri. Nenaudokite savo laimės, kad atkeršytumėte seniems priešams. Gegužė bus ypač naudinga socialinėje srityje dirbantiems Vandeniams ir savanoriams. Gegužės mėnuo pareikalaus iš jūsų išskirtinio nuoširdumo ir sąžiningumo. Nebandykite slėpti savo pajamų nuo antrosios pusės.

Vieniši šio ženklo atstovai gali užmegzti naujus santykius. Greičiausiai vienas iš jūsų bendrų draugų supažindins jus su būsimu išrinktuoju ar išrinktąja, todėl neatsisakykite kvietimų į vakarėlius. Pasivaikščiojimas po laukus ir miškus padės sutvarkyti mintis ir nervus.

Žuvys (gegužės horoskopas)

Žuvys galės pailsėti – žvaigždės pasirūpins, kad jūsų norai išsipildytų. Tačiau ši prognozė galioja tik tiems šio ženklo atstovams, kuriems praėjusį mėnesį pavyko padaryti gerą darbą ar darbus. Gegužė atneš pelnytą pripažinimą tiems, kurie jau seniai mėgsta kūrybą. Visai įmanoma, kad paprastas pomėgis gali virsti verslu.

Žuvims patariama atkreipti dėmesį į saviugdą. Pradėkite žiūrėti mėgstamus serialus su subtitrais ir nepastebėsite, kaip pagerinsite užsienio kalbos lygį. Žvaigždės rekomenduoja iš anksto pasiruošti paplūdimio sezonui. Kritiškai pažvelkite į savo figūrą ir eikite į sporto salę.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai