Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2021 lapkričio mėnesio horoskopas

Astrologai mano, kad lapkričio mėnuo bus ypač palankus tiems, kurie nori užbaigti pradėtus darbus. Taip pat lapkritį bus sunku sukaupti mintis ir atlikti tam tikrus darbus, tiems kuriems anksčiau trūko laiko ir energijos.

Mėnuo bus palankus išbandyti savo jausmus. Jis bus palankus jūsų karjerai, tačiau asmeniniame gyvenime ir santykiuose gali atnešti netikėtų siurprizų ar skandalų. Kad išvengtumėte problemų, stenkitės užsiimti tuo, kas jus iš tiesų domina, ir susikoncentruoti į darbą, nors santykiai, ypač neigiami, nuolat primins apie bėdas.

2021 metų lapkričio mėnesio horoskopas

Horoskopas visiems zodiako ženklams (spalio mėnuo)

Avinas – lapkričio mėnesio horoskopas

Lapkritį Aviną iš visų pusių užgrius problemos. Namuose tvyros įtempta atmosfera: gali kilti ginčų su partneriu, o to priežastys gali būti pačios nereikšmingiausios – nuo nepaimto puodelio nuo stalo iki po kambarį išmėtytų daiktų. Ugnies ženklo atstovams gali tekti apsišarvuoti kantrybe: dėl šalčio ir saulės trūkumo galite būti prastos nuotaikos, todėl pasistenkite to neišlieti ant artimųjų. Be to, šį mėnesį turėtumėte būti pasiruošę, kad kas nors iš šeimos narių jums gali pateikti nemalonią staigmeną – tai gali būti blogi vaikų pažymiai mokykloje, partnerio apgaulė ar net tėvų bandymai manipuliuoti. Darbe reikalai taip pat klostysis nesklandžiai: jau seniai tikitės paaukštinimo, tačiau vargu ar artimiausiu metu pasieksite savo tikslą. Tačiau tai nereiškia, kad galite nuleisti rankas – gali būti, kad kas nors iš bendradarbių rengia sąmokslą prieš jus. Įrodykite savo vadovams ir kolegoms, kad sugebate puikiai išeiti iš bet kokios, net ir labiausiai įtemptos situacijos. Lapkritį daugiausia dėmesio skirsite finansams: jūsų išlaidos viršys pajamas, todėl planuokite.

Jautis – lapkričio mėnesio horoskopas

Lapkričio mėnesį Jaučiai turės kovoti su savo tėvais: jūsų mama ir tėtis jau seniai bando jus pernelyg globoti ir kontroliuoti, o tai turi įtakos jūsų nuotaikai ir net santykiams su antrąja puse. Tai laikas parodyti savo charakterį ir patikinti artimuosius, kad patys išspręsite savo problemas. Vienišiems šio ženklo atstovams reikėtų būti itin atsargiems renkantis partnerį – aplink jus yra daug gerbėjų, tačiau tik vienas iš jų iš tiesų suinteresuotas ilgalaikiais santykiais su jumis. Žvaigždės įsitikinusios, kad intuicija jums nurodys teisingą sprendimą. Biure nesiimkite per daug užduočių: lapkričio mėn. geriau sutelkti dėmesį į kokybę, o ne į kiekybę. Tačiau nesijaudinkite. tai nesugriaus jūsų skaičių. Žvaigždės įsitikinusios, kad jums nereikės jaudintis dėl terminų ir paskutinį rudens mėnesį puikiai susidorosite su visais darbo krūviais. Turėtumėte atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Lapkričio mėnesį galimi peršalimo, virusiniai susirgimai, ūmus lėtinių ligų paūmėjimas. Taip pat kurį laiką turėtumėte susilaikyti nuo fizinio krūvio, kad neperkrautumėte širdies.

Dvyniai – lapkričio mėnesio horoskopas

Dvynių gyvenimas lapkritį primins brazilišką melodramą. Vieniši šio ženklo atstovai rizikuoja tapti meilės trikampio dalimi, ir kurį laiką tokia situacija jums visiškai tiks. Tačiau neapgaudinėkite savęs: anksčiau ar vėliau susidursite su nemaloniomis pasekmėmis, todėl, jei partneris su jumis nesąžiningas, verta nutraukti šiuos toksiškus santykius. Šeima Dvyniai susidurs su tolimais giminaičiais – metas suprasti, kad kai kurie šeimos nariai naudojasi jūsų gerumu ir patikimumu. Drąsiai statykite tokius žmones į jų vietą. Jūsų karjera stabili – tai galimybė atsikvėpti, todėl nepersidirbkite ir kaupkite energiją kitam mėnesiui. Būkite atsargūs finansų srityje – žvaigždės pataria atidėti dideles išlaidas kitam laikotarpiui, be to, gali būti bandymų finansiškai sukčiauti ir į jus nukreiptų apgavysčių, todėl būkite atsargūs. Nepamirškite ir savo psichinės sveikatos – daugiau ilsėkitės, klausykitės klasikinės muzikos, skaitykite knygas, medituokite – žodžiu, rūpinkitės savo gerove.

Vėžys – lapkričio mėnesio horoskopas

Lapkričio mėnuo bus neramus ir Vėžiams, ypač kalbant apie asmeninius santykius. Gali būti, kad dabar esate įsimylėję ir pasiruošę stačia galva pasinerti į romantišką nuotykį, tačiau žvaigždės pataria nespausti – mėgaukitės saldžiu ir flirtuojančiu laikotarpiu, kol pereisite prie veiksmo. Patikrinkite, ar jūsų partneris nusiteikęs rimtai. Neleiskite draugams ir tėvams daryti įtakos jūsų sprendimui – dabar viskas priklauso tik nuo jūsų. Finansų srityje vandens elementas yra stabilus: net jei biudžete atsirado nedidelė skylė, mėnesio pabaigoje sulauksite netikėtų pajamų ir jūsų padėtis išsilygins. Biure gali tvyroti įtempta atmosfera, bet jums nereikia kreipti dėmesio į apkalbas ir įsitraukti į įtakos dalybas – tiesiog gerai atlikite savo darbą ir viskas bus gerai.

Liūtas – lapkričio mėnesio horoskopas

Liūto gyvenime bus dar vienas ryškus laikotarpis, o sėkmė lydės šio ženklo atstovus visose srityse. Žinoma, jei Liūtas paims likimą į savo rankas. Taigi romantiškoje ugnies ženklo atstovų srityje, kaip visada, verda aistros – gali būti, kad nuspręsite nutraukti vienus santykius, kad iškart pradėtumėte naujus. Ir net jei kas nors gali jus teisti už tokį lengvabūdišką elgesį, žvaigždės tai vertins palankiai, nes jūsų nauja meilės istorija turi daug daugiau šansų sėkmingai baigtis. Staigmenos laukia ir karjeros srityje: maždaug mėnesio viduryje turėtumėte tikėtis netikėto pelno, premijos ar priedų. Užuot išleidę visas lėšas sau, nepamirškite padaryti ką nors malonaus savo kolegoms – tai padidins jūsų patikimumą. O jei nusprendėte mesti darbą ir pradėti ieškoti naujo, likimas jums padės ir šiuo atveju – viena iš įmonių jau paruošė jums svajonių darbą, o jums tereikia jo paieškoti internete arba per pažįstamus. Taip pat pasirūpinkite, kad būtumėte sveiki – tai ne pats geriausias metas eksperimentuoti su dietomis ir ne pats geriausias metas rengti kokteilių vakarėlius.

Mergelė – lapkričio mėnesio horoskopas

Lapkritį Mergelės turės būti darbingos, bet ne biure ir namuose. Pastaraisiais mėnesiais neskyrėte pakankamai dėmesio savo antrajai pusei, todėl dabar metas tai ištaisyti – surenkite romantišką pasimatymą, paruoškite vakarienę, suplanuokite bendrą kelionę arba padarykite malonią staigmeną. Priešingu atveju rizikuojate nutolti vienas nuo kito. Kai kurie vienišiai, pavargę nuo statuso “aktyviai ieškantis”, norės atnaujinti senus santykius. Žvaigždės pataria to nedaryti – dabar esi nusiminęs, bet tai ne priežastis vėl susitikti su toksišku asmeniu. Karjeros srityje viskas klostysis sklandžiai ir net šiek tiek nuobodžiai – tai reiškia, kad atėjo laikas judėti pirmyn ir galvoti apie nuosavą verslą. Be to, Mergelės turi visas galimybes pradėti užsidirbti pinigų iš to, kas joms iš tiesų patinka – hobio, konsultacijų ar tinklaraščio rašymo. Mergelės ženklo atstovams taip pat pravartu įgauti gerą formą – pastaruoju metu sau leidote daug riebaus maisto, todėl dabar pats metas pagalvoti apie savo sveikatą ir peržiūrėti mitybą, taip pat mankštintis.

Svarstyklės – lapkričio mėnesio horoskopas

Svarstyklės, lapkritį turėtumėte būti atsargūs su tuo, ką sakote savo antrajai pusei. Žvaigždės įspėja, kad šį mėnesį galimi dideli kivirčai su partneriu, kurie užsitęs ilgiau nei savaitę. Jei vertinate savo santykius, būkite išmintingi, net jei situacija susiklostė ne dėl jūsų kaltės. Neseniai pradėjusios gyventi kartu poros taip pat susidurs su pirmąja krize, tačiau tai tik vienas iš meilės raidos etapų, kurį garbingai įveiksite. Atmosfera biure bus palanki, o jūs turite pakankamai energijos imtis papildomų užduočių ir projektų. Tai puiki proga įrodyti savo nepakeičiamumą ir užsitarnauti paaukštinimą, tačiau nepamirškite ir poilsio. Mėnesio pabaigoje jausitės pavargę, todėl dažniau išeikite į lauką, pradėkite sportuoti ir sužinokite apie kitus energijos atgavimo būdus. Be to, tie, kurie per artimiausią pusmetį planuoja kurti naują šeimą, turėtų pasirūpinti savo sveikata jau dabar – visai gali būti, kad ji nėra tokia gera, kokios norėtųsi.

Skorpionas – lapkričio mėnesio horoskopas

Skirtingai nei daugelis kitų Zodiako ženklų, Skorpionai 2021 m. lapkritį galės šiek tiek atsipalaiduoti. Vandens stichijos atstovams seksis visose gyvenimo srityse, pirmiausia finansiškai – galima gauti gražią premiją darbe ar net įsigyti laimingą loterijos bilietą. Tačiau neflirtuokite su likimu: tinkamo biudžeto planavimo neatsisakyta. Skorpionų karjeros srityje viskas taip pat bus stabilu: galimi nedideli kivirčai su kolegomis, tačiau viršininkai bus jumis patenkinti, o tai svarbiausia. Vieniši šio ženklo atstovai šį mėnesį gali tikėtis malonių pažinčių ir susitikimų, o žvaigždės įsitikinusios, kad jūsų nauja aistra turi visas galimybes peraugti į ilgalaikius santykius. Skorpionai, kurie jau sutiko savo meilę, turi praleisti daugiau laiko su savo antrąja puse, ypač todėl, kad bus daug progų gerai praleisti laiką kartu. Svarbiausia nepamiršti apie savo sveikatą: lapkritį galite susirgti peršalimo liga, paūmėti lėtinės problemos, todėl jokiu būdu negalima atidėlioti gydymo.

Šaulys – lapkričio mėnesio horoskopas

Lapkričio mėnesį Šaulių laukia turiningas mėnuo – ir teigiamas, ir neigiamas. Jūsų karjeroje įvyks apčiuopiama pažanga: projektai pradės duoti pajamų, o vadovai džiaugsis jūsų kūrybinėmis idėjomis ir suteiks dar daugiau galimybių pasireikšti. Gali būti, kad jūsų laukia verslo kelionė į užsienį. Asmeninio gyvenimo srityje ugnies ženklo atstovų laukia neramumai: vieni Šauliai susidurs su draudimais, kiti pajus atgimstančius senus jausmus ir norės atnaujinti buvusius santykius. Bet kokiu atveju nepasiduokite emocijoms – bet kokius sprendimus dabar turėtumėte priimti vadovaudamiesi protu, o ne širdimi. Žvaigždės taip pat įspėja, kad šį mėnesį galite smarkiai susipykti su draugais. Turėsite patys nuspręsti, ar esate pasirengę toliau bandyti palaikyti toksiškus santykius, ar geriau nutraukti kai kuriuos ryšius. Dėl visų šių problemų paaštrės psichologinės problemos – emocinis perdegimas, rudeninis liūdesys, apatija. Kad jos nepaveiktų jūsų darbinės nuotaikos, nepamirškite ilsėtis ir pasistenkite susirasti hobį, kuris suteiktų jums teigiamų emocijų.

Ožiaragis – lapkričio mėnesio horoskopas

Ožiaragiai, jūsų santykiai su sportu ir sveika mityba gana sudėtingi, tačiau 2021 m. lapkritį turėtumėte skirti daug dėmesio šiam savo gyvenimo aspektui, kitaip artimiausiu metu kils problemų dėl geros savijautos ir net antsvorio. Būkite atsargūs, kai kalbama apie asmeninį gyvenimą, – būkite pasirengę, kad lapkričio mėnesį jūsų antroji pusė gali tiesiog priremti jus prie sienos ir pareikalauti, kad kurtumėte bendros ateities planus. Ar svajojate apie santuoką, ar, priešingai, norite būti laisvi? Bet kuriuo atveju žvaigždės rekomenduoja būti aktyviems ir viską aptarti, kol partnerio kantrybė dar neišblėso. Laimei, darbe bus ramu, todėl galėsite atsiriboti nuo šeimyninių problemų biure. Jei jau seniai ieškote naujo darbo, pasiruoškite gauti kvietimą į pokalbį. Tai negarantuoja, kad gausite darbą, tačiau geriau suprasite, ko norite ir ko siekiate. Kai tik apsispręsite dėl savo tikslo, netrukus likimas suteiks jums galimybę gauti tai, ko norite.

Vandenis – lapkričio mėnesio horoskopas

Vandenio ženklo atstovams gali kilti problemų finansų srityje, tačiau mėnesio viduryje visos problemos bus sėkmingai išspręstos ir jūs galėsite sau leisti įsigyti pirkinį, apie kurį seniai svajojote. Karjeros srityje taip pat galite sulaukti malonių siurprizų – netikėtai padidintas atlyginimas, premija už seną projektą, apie kurį buvote pamiršę. Vienintelis pavojus slypi jūsų santykiuose su kolegomis – visai įmanoma, kad įsimylėsite naują darbuotoją, tačiau žvaigždės pataria neperkelti jūsų santykių iš darbinės plotmės į romantiškąją. Kitu atveju Vandenio asmeniniame gyvenime vyraus idilė – džiaugsitės tarpusavio supratimu su partneriu, o kai kurių šio ženklo atstovų laukia romantiškas laikotarpis, kuris taps jų antruoju medaus mėnesiu. Vieniši Vandeniai rizikuoja tapti meilės trikampio dalimi, ir jums teks priimti sudėtingą sprendimą – su kuriuo iš kandidatų į jūsų širdį norėsite toliau bendrauti, o kurį turėsite paleisti visiems laikams.

Žuvys – lapkričio mėnesio horoskopas

Lapkričio mėnesį Žuvys rizikuoja visą mėnesį praleisti lovoje dėl savo vėjavaikiško požiūrio į savo sveikatą. Žvaigždės primygtinai rekomenduoja vandens stichijos nariams vartoti vitaminų kursą, kad būtų išvengta ir pasirinkti oro sąlygoms tinkamus drabužius. Tačiau jei pavyks apsaugoti savo imunitetą ir nesusirgti, lapkritis gali tapti vienu laimingiausių ir turiningiausių mėnesių per pastarąjį pusmetį. Pavyzdžiui, Žuvys atsidurs priešingos lyties dėmesio centre. Jų laukia romantiški susitikimai ir pasimatymai, ir nebūtinai su vienu asmeniu – gali būti, kad vienu metu būsite susižavėję keliais gerbėjais. Leiskite sau pasimėgauti saldžiu ir flirtuojančiu laikotarpiu, bet atminkite, kad neturėtumėte žaisti kitų žmonių jausmais: anksčiau ar vėliau turėsite pasirinkti. Kad ir kokių aistrų turėtumėte asmeniniame gyvenime, dabar jums svarbiausia yra karjera. Šio ženklo atstovams retai kada būna palankūs laikotarpiai tobulėti dėl jų ramaus ir šiek tiek infantilumo. Tačiau lapkritis bus maloni išimtis iš taisyklės – būsite kupini ambicijų ir noro įrodyti savo vertę visiems aplinkiniams. Nepraleiskite šios progos pro akis, kitaip vėliau teks graužti alkūnes.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai