Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2021 vasario mėnesio meilės horoskopas

Sužinokite, ką vasario mėnesio Meilės horoskopas žada visiems zodiako ženklams, bei ką duos paskutinis žiemos mėnuo. Astrologinė prognozė jums papasakos, kaip teisingai elgtis su mylimu žmogumi, kad santykiai sustiprėtų, o šeimoje viešpatautų harmonija.

Meilės horoskopas 2021 metų vasario mėnėsiui

Avinas

Nenustebkite, jei vasarį neturėsite pakankamai energijos ar laiko santykiams. Visa jūsų aistra bus nukreipta į verslą ir darbus. Tačiau mėnesio pabaigoje žvaigždės padės jums sulėtėti ir nusiteikti romantiškai nuotaikai. Čia prasidės linksmybės!

Jautis

Vasarį jūsų energija trykšte trykš! Santykiuose reikėtų kontroliuoti atkaklumą ir semtis naujų idėjų – išklausykite savo partnerį, galbūt jis norės praleisti savaitgalį namuose ramiai vakarieniaujant. Gal šį kartą gana lakstymo ir nuotykių ieškojimo? Bendravimas su antrąją puse, padės išspręsti bet kokius tokio pobūdžio klausimus.

Dvyniai

Na ir mėnuo tavęs laukia! Bus naujos ir labai malonios pažintys, pasimatymai, intymūs pokalbiai su partneriu, bandymai sustiprinti santykius. Meilės reikaluose viskas puikiai seksis.

Vėžys

Dangaus kūnai žada: vasario 14-oji (Valentino diena) jūsų nenuvils. Taigi, pasirūpinkite koketiška suknele ir pasiruoškite į filmą arba romantiškai vakarienei. Jei dar neturite antrosios pusės, vasario antroji pusė suteiks jums daug galimybių pakeisti šį statusą. Atidžiau pažvelkite į savo gerbėjus ir suteikite jiems galimybę atsiskleisti.

Liūtas

Jūs neturėtumėte užtrenkti durų savo širdyje. Neįrašykite savo mylimojo (ar gerbėjo) į juodąjį sąrašą. Tai nieko gero neduos. Vasario mėnesį turėtumėte būti taktiškesni ir atsargesni savo pareiškimuose – jei sugebėsite užmegzti dialogą su savo mylimuoju, gausite viską, ko panorėsite.

Mergelė

Nepaisant to, kad vasarį meilės įvykių horizontas žada būti šviesus ir be debesų, galite pasinerti į gilią analizę – save, savo partnerį ir savo santykius. Tai gana naudinga veikla, tačiau nenusiminkite – iki mėnesio pabaigos turėtumėte sužinoti, ko norite iš santykių.

Svarstyklės

Meilės horoskopas sako, kad turėsite ryžto ir noro eksperimentuoti, tai suteiks jums nepamirštamą patirtį. Pasikliaukite savo žavesiu ir pasiruoškite užkariauti širdis. Kuo labiau pasitikėsite savimi, tuo ryškiau galėsite spindėti.

Skorpionas 

Aistrų intensyvumas, audringas pasirodymas, intymios frazės, karštis širdyje. Kad toks sprogstamasis laikotarpis praeitų be aukų, pasistenkite nesielgti skubotai. Bet tai tikrai nereiškia, kad nereikia išlieti emocijų – atvirumas ir sąžiningumas padės parodyti savo poziciją.

Šaulys

Energingo sausio fone vasaris gali atrodyti vangus ir slegiantis. Tai reiškia, kad atėjo laikas susigrąžinti savo jėgas. pasirūpinkite geru poilsiu, kad susigrąžintumėte prarastas jėgas. Bandymai užmegzti romantinius santykius gali nepasisekti. Mėnesio pabaigoje, kai jau būsite atgavę jėgas, galėsite nustebinti priešingos lyties žmones savo ypatingu žavesiu.

Ožiaragis

Vasaris gali būti ne pats mylimiausias jums. Tačiau tai nėra priežastis nusiminti. Jei bendraudami su partneriu išvengsite ašarų ar apsižodžiavimo, iš turbulencijos zonos išeisite be nuostolių. Visais kitais atžvilgiais mėnuo žada būti daugiau nei malonus. Mėgaukitės!

Vandenis

Vasario mėnesio meilės horoskopas sako, kad šio mėnesio jūsų garso takelis – Beyoncé – “Drunk in Love”. Venera bus jūsų pusėje visas 28 dienas. Paskutinis žiemos mėnuo Vandeniams žada svaiginančius meilės scenarijus, malonias pažintis ir įspūdingas dienas. Kiti zodiako ženklai –  nepavydėkite!

Žuvys

Jūsų laukia gana audringas laikotarpis – emociniai santykiai, pavydas ir abejonės. Geros naujienos yra tai, kad iki vasario vidurio audra nurims, todėl galėsite ramiai užgydyti savo žaizdas.


Taip pats skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai