Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2023 metų vasario horoskopas: kas laukia visų Zodiako ženklų?

Mėnesio pradžia daugeliui bus gana konfliktiška. Ypač daug kivirčų kils moterų ir vyrų santykiuose, taip pat finansų tema. O kai kurie Zodiako ženklai, anot astrologų, šį mėnesį praleis be didelių pokyčių.

Avinai

Vasario mėnesį jūsų gali laukti nuotykiai ir geros žinios. Būtinai nusiteikite pozityviai, nes puikios nuotaikos priežasčių tikrai bus.

Bus vietos ir romantikai. Jei esate vienišas ir svajojate užmegzti santykius, tuomet turėsite galimybę sutikti savo meilę.

Vieni Avinai gali pakeisti darbą, kiti – susirasti papildomą pajamų šaltinį. Bet kokiu atveju nepamirškite apie protingą vartojimą ir taupymą.

Norint išlaikyti sveikatą, gali tekti pakeisti savo gyvenimo būdą ir koreguoti mitybą, tačiau neturėtumėte įvaryti savęs į griežtus rėmus. Yra tikimybė peršalti, pagalvokite apie grūdinimąsi.

Laimingos dienos: 2, 4, 10, 14, 20, 21, 27
Nesėkmingos dienos: 1, 3, 11, 16, 23, 28

Jaučiai

Jau nuo pirmųjų vasario dienų pastebėsite, kaip pesimizmą pakeis optimizmo natos. Nepamirškite, kad vis tiek turite įdėti pastangų, kad pasiektumėte savo tikslą. Tai taikoma tiek asmeniniam, tiek profesiniam gyvenimui.

Asmeniniame gyvenime saugokitės dviprasmiškų situacijų. Santykiai bus tvirti, bet galite jausti, kad kažkas negerai. Stenkitės teisingai išspręsti konfliktus. Tikėtina, kad kai kurie Jaučiai vasarį nuspręs susituokti.

Jūsų finansinė padėtis tikrai pagerės. Greičiausiai pavyks sukaupti reikiamą sumą ir nusipirkti tai, ko seniai troškote. Tačiau pačių pinigų neatsiras – reikia pamiršti apie poilsį ir sunkiai dirbti, o kartais net ir perdirbti.

Būkite atidūs savo sveikatai, stebėkite mitybą ir nepamirškite apie fizinį aktyvumą. Rūpinimasis savo būkle yra raktas į sėkmę visame kame.

Laimingos dienos: 2, 14, 17, 19, 22, 25
Nesėkmingos dienos: 3, 5, 7, 20, 23, 28

Dvyniai

Vasario mėnesį jūsų laukia iššūkiai, kuriuose jūsų dalyvavimas yra privalomas. Nekreipkite dėmesio į smulkmenas. Praleiskite daugiau laiko su šeima ir venkite kontaktų su tais, kurie sukelia diskomfortą.

Dabar ne pats geriausias laikas naujoms pažintims. Bet jei suprasite, kad sutikote savo vyrą, tai bus likimas. O jei jau turite porą, pasirūpinkite santykių stiprinimu. Galbūt laikas pagalvoti apie perėjimą į naują etapą – santuoką ir vaikus.

Vasaris Dvyniams puikus mėnuo išmokti ko nors naujo. Galbūt gausite paaukštinimą arba galėsite padidinti savo pajamas, tačiau dėl to turėsite sunkiai dirbti. Yra tikimybė, kad galėsite užsidirbti pinigų iš naujo pomėgio.

Šį mėnesį galimas lėtinių ligų paūmėjimas, todėl verta imtis profilaktikos. Pabandykite bent kurį laiką atsisakyti žalingų įpročių ir laikytis tinkamos mitybos.

Laimingos dienos: 6, 10, 16, 18, 20, 27
Nesėkmingos dienos: 8, 9, 14, 22, 25, 26

Vėžiai

Būkite tikri savimi ir savo veiksmais – taip tikrai galėsite įveikti visus sunkumus. Palikite iliuzijas nuošalyje ir bet kokią problemą spręskite racionaliai.

Vasario mėnesį vieniši Vėžiai gali ilgai liūdėti, tačiau yra galimybė sutikti jų meilę. Jei nori tuoktis – apsispręsk, sąjunga bus stipri ir sąžininga.

Greitai ir nedvejodami spręskite finansines problemas. Galbūt atidarysite savo verslą, kuris atneš pajamų. Iki pavasario būsite uždirbę pakankamai pinigų, kad galėtumėte įsigyti brangų pirkinį.

Nepamirškite apie sveikatą: yra rizika blogai jaustis pačiu nelaimingiausiu momentu. Dabar pats geriausias laikas išvengti komplikacijų ateityje.

Laimingos dienos: 2, 9, 11, 12, 16, 25
Nelaimingos dienos: 3, 7, 10, 13, 23

Vasario mėnesio gėlės

Liūtai

Šį mėnesį Liūtams reikia parodyti stipriausias savo savybes – atkaklumą, pasitikėjimą ir ryžtą. Jei prieš jus atsiveria naujos galimybės, nepraleiskite progos!

Labai tikėtina, kad savo meilę sutiksite vasario mėnesį, tačiau būkite atsargūs: šalia gali būti žmonių, kurie šiuos jausmus panaudos savo tikslams.

Norint pasiekti finansinę gerovę, reikia pasitikėjimo savimi. Galbūt turėtumėte pradėti naują verslą – rezultatas bus artimiausiu metu.

Rūpinkitės savo psichine sveikata. Išlaikykite ramybę bet kurioje situacijoje. Ir nepamirškite apie prevenciją!

Laimingos dienos: 5, 8, 10, 14, 17, 25
Nelaimingos dienos: 1, 11, 16, 18, 24, 29

Mergelės

Elkitės ryžtingai ir tikrai pasieksite naujų aukštumų. Vasario mėnesį sunkumai ir kliūtys negalės jūsų nuvesti klystkeliais. Ir pamiršk tinginystę – rezultatas tikrai bus, nors gal ir ne iš pirmo karto.

Asmeniniame gyvenime neleiskite sau neapgalvotų veiksmų: nepasitikėkite naujomis pažintimis, venkite įtartinų kontaktų. Tikrai pastebėsite nuoširdžius jausmus.

Vasario mėnesį venkite bereikalingų išlaidų: pats laikas pradėti taupyti. Galbūt galėsite dalyvauti pelningame projekte ar net atidaryti savo verslą.

Ypatingą dėmesį skirkite sveikatai, ypač virškinimui. Jei yra problemų, šį mėnesį gali prasidėti komplikacijos. Stenkitės teisingai maitintis ir sportuoti.

Laimingos dienos: 3, 8, 13, 17, 23, 26
Nelaimingos dienos: 2, 7, 11, 16, 22, 25, 27

Svarstyklės

Jei dar neįsijungei į darbo ritmą po švenčių – pats laikas. Susitvarkykite su šia užduotimi – galėsite susikoncentruoti ties svarbiausiais dalykais, o valdžia bus jumis patenkinta.

Nors jums ir reikia priešingos lyties dėmesio, neturėtumėte stengtis kelti savigarbos per naujas pažintis ir flirtą. Jei jau palaikote santykius, tiesiog mėgaukitės jais.

Bendravimo įgūdžiai padės Svarstyklėms šį mėnesį pasiekti finansinės gerovės. Būkite draugiški – galite sulaukti daug žadančio verslo pasiūlymo.

Vasario mėnesį nebijote peršalimo ligų. Tai puikus mėnuo pradėti aktyvesnį gyvenimą, pavyzdžiui, įtraukti sportą į savo kasdienybę.

Laimingos dienos: 9, 13, 16, 19, 24, 26
Nesėkmingos dienos: 6, 11, 15, 17, 21, 29

Skorpionai

Šį mėnesį jums prireiks artimųjų palaikymo. Norėdami būti sėkmingi, turite išeiti iš savo komforto zonos. Geriau aiškiai susiplanuokite ir dalykus, ir biudžetą – tada tvarka bus jūsų galvoje.

Vasaris – puikus metas plėtoti asmeninius santykius. Dažnai imkitės iniciatyvos, kad sustiprintumėte ryšį su partneriu.

Turėsite galimybę padidinti savo pajamas. Stenkitės išlaikyti pusiausvyrą: neperkraukite savęs, bet iš karto neatsisakykite papildomų darbų pasiūlymų.

Atsisakykite greito maisto ir suplanuokite keletą kelionių į sporto salę. Kad sveikata būtų tvarkinga, svarbu daugiau ilsėtis.

Laimingos dienos: 8, 11, 15, 23, 25, 27
Nesėkmingos dienos: 5, 9, 12, 20, 24, 26

Šauliai

Pasiruoškite sunkiam mėnesiui. Gali kilti problemų bendraujant su artimaisiais, o atsižvelgiant į tai – netoli nuo depresijos. Norėdami tai išspręsti, suplanuokite trumpą kelionę su mylimu žmogumi.

Asmeniniame gyvenime tikriausiai ne viskas klostysis sklandžiai, tačiau nepanikuokite. Susitikimas su savo gyvenimo meile bus netikėtas, tik nepraraskite optimizmo. O norėdami plėtoti santykius, būkite ryžtingi.

Jei iškyla sunkumų finansinėje srityje, nepasiduokite. Būkite kantrūs ir tada jums pasiseks. Jums gali tekti susidoroti su apdorojimu. Svarbiausia nesikišti į abejotinus nuotykius.

Masažas ar joga padės išlaikyti gerą kūno formą. Atkreipkite dėmesį į maisto kokybę.

Laimingos dienos: 1, 7, 10, 17, 20, 26
Nesėkmingos dienos: 3, 9, 15, 21, 24, 27

Ožiaragiai

Vasario mėnesį Ožiaragiams tikrai pasiseks. Tikėkitės sėkmės tiek santykiuose, tiek finansuose.

Dabar pats laikas parodyti savo jausmus partneriui – neslėpkite emocijų. Pasistenkite nustebinti mylimąjį ir suorganizuokite romantišką kelionę.

Mėnesio pradžioje finansinė padėtis gali būti netvirta dėl neapgalvotų išlaidų. Tačiau jūsų laukia pelningi projektai. Apsvarstykite galimybę pradėti savo verslą.

Stenkitės daugiau judėti ir susieti nedidelį sportinį krūvį – vasario mėnesį galimos sąnarių problemos. Organizuokite detoksikaciją kūnui, leiskite jam pailsėti nuo kenksmingo.

Laimingos dienos: 6, 14, 18, 20, 22, 25
Nesėkmingos dienos: 3, 12, 17, 19, 21, 27

Vandeniai

Šį mėnesį galėsite atskleisti savo kūrybiškumą. Šventinė atmosfera ir įdomus laisvalaikis padės. Pasitikėkite savimi, tada galėsite įveikti visas kliūtis.

Asmeniniame gyvenime gali kilti nesutarimų, galimi išsiskyrimai ar net skyrybos. Vasaris – pats metas išsiaiškinti, ar žmogus visai šalia ir ar verta tęsti santykius.

Nepersistenkite, duokite sau pertrauką – pusiausvyra yra svarbiau nei bet kada. Tvarkykite pinigus racionaliai.

Bet kokia perkrova tikrai turės įtakos sveikatai. Rinkitės atpalaiduojančias atostogas, stiprinkite imuninę sistemą ir stebėkite miego kokybę.

Laimingos dienos: 4, 8, 10, 13, 16, 25
Nelaimingos dienos: 6, 11, 14, 20, 23, 26

Žuvys

Vasario pradžioje visos pasaulinės problemos bus paliktos už borto, tačiau teks sukti smulkius darbus. Šiame šurmulyje nepamirškite apie šeimą ir jos gerovę.

Dirbkite santykiuose su artimaisiais. Jei esate vedęs, nebijokite pasakyti mylimajam apie savo troškimus.

Šį mėnesį karjeroje jums padės optimizmas ir geranoriškumas. Finansiniuose reikaluose pirmenybę teikite: neleiskite pinigų nereikalingiems dalykams.

Nereikėtų pamiršti sveikatos. Jei jaučiatės blogai ir esate mieguisti, geriausia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Ir stebėkite savo mitybą.

Laimingos dienos: 2, 9, 13, 15, 21, 27
Blogos dienos: 6, 7, 10, 17, 20, 25

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai