Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

3 blogiausi lyderiai pagal Zodiako ženklą

Astrologai įvardijo tris blogiausius lyderius. Tai Vėžiai, Mergelės ir Skorpionai. Jie niekam neleis atsipalaiduoti ir nuolat laikys darbuotojus nežinioje.
Nepaisant to, kad šie žmonės yra protingi ir eruditiški, tačiau dėl savo „aštrios“ kalbos ir charakterio jų darbuotojams sunku jais sutarti beveik visais klausimais.

Vėžiai

Vėžiai yra pažeidžiami ir neatsparūs stresui. Jie dažnai nevaldo savo emocijų ir gali būti nemandagūs su darbuotojais. Vėžiai nemoka įsilieti į kažkieno situaciją ir sunkiai priima asmeninius pavaldinių prašymus.

Mergelė

Jei Mergelės tampa lyderėmis, jos greitai pradeda jausti savo galią ir pranašumus prieš kitus ir pradeda tuo piktnaudžiauti. Mergelės mėgsta būti pagirtos: komplimentai ir nuolatinis dėmesys tikrai atkreips jų dėmesį.

Skorpionai

Skorpionai yra labai diplomatiški ir linkę į kompromisus. Darbuotojai vadovaujasi savo gerumu ir dažnai savo užduotis atlieka nesąžiningai. Tada nuo to kenčia visi – pirmiausia vadovybė. Skorpionai nemoka valdyti žmonių, todėl dažnai kolektyvas su jais elgiasi abejingai savo įsipareigojimams.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai