6 Zodiako ženklai kurie gali būti nesuderinami meilėje

6 Zodiako ženklai kurie gali būti nesuderinami

Yra keletas Zodiako ženklų, kurie vienas kitam netinka, kad ir kaip gerai viskas prasidėtų pirmajame santykių etape, jie greičiausiai sulauks išsiskyrimo. Jų charakterio skirtumai yra per dideli, todėl jie negalės ilgai būti kartu. Kokios tai Zodiakų poros?

Avinas ir Vėžys

Vėžį atbaidys per didelis Avino užsispyrimas ir agresyvumas. Jam nepatinka partnerio daromas spaudimas, nes jaučiasi įstrigęs. Avinas, priešingai, nelabai sutaria su ramia Vėžio prigimtimi ir bendravimo trūkumu. Kai Avinas ir Vėžys sukuria santykius, jų išsiskyrimas yra tik laiko klausimas. Aistringasis Avinas per daug linkęs į konkurenciją ir užsispyrimą, kuris ilgai negalės pakęsti jautraus Vėžio.

Jautis ir Šaulys

Šie du Zodiako ženklai turi skirtingą požiūrį į gyvenimą ir ilgainiui negali sutarti. Jautis yra savanaudis ir pavydus, o Šaulys yra bendraujantis ir mėgsta flirtuoti.

Dvyniai ir Mergelė

Santykiuose su Mergele Dvynius pamatysite retai, o kai pamatysite, tai truks neilgai. Jų sąjunga nebus amžina. Visiškai racionali Mergelė negali ilgai pakęsti amžinai nerūpestingų ir lengvabūdiškų Dvynių.

Ožiaragis ir Vandenis

Šių dviejų zodiako ženklų mąstymo būdas ir gyvenimo ritmai visiškai skiriasi. Konfliktų užteks, kai Vandenis pasiners į savo fantazijas, o Ožiaragis taps pernelyg valdingas. Vandenis netradicinis, modernus ir ieškantis naujovių, juos tikrai užgniauš Ožiaragio polinkis dominuoti.

Liūtas ir Skorpionas

Tai du labai dinamiški ženklai, gana griežti savo nuomonėmis ir pozicijomis. Poros meilės santykiai bus nuolatinė kova, nes atsiskleidžia jų konkurencija ir savanaudiškumas. Liūtas ir Skorpionas – labai ryškios asmenybės.

Svarstyklės ir Žuvys

Žuvų ir Svarstyklių santykiai kupini ryškių emocijų, tačiau charakterių skirtumai itin apsunkina bendrą jų kelią. Ginčai ir konfliktai šioje poroje dažnai kyla dėl dviprasmiškumo ir nesusipratimų. Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl kiekvienas iš jų gali skirtingai interpretuoti įvykius.

Exit mobile version