Astrologai: geriausi tėčiai pagal Zodiako ženklą

Geriausi tėčiai pagal Zodiako ženklą

Astrologai įvardijo du zodiako ženklus, kurių atstovai geriausiai susidoroja su tėviškomis pareigomis. Jie yra atsakingi, empatiški ir supranta, kad ne tik mama turi vaidinti svarbų vaidmenį auklėjime.

Avinas

Avinai nėra labai ištikimi sutuoktiniai, tačiau jiems nėra lygių tėvystės klausimu. Jei Avinas turi vaiką, jis atiduos jam visą savo laiką ir visus išteklius. Tuo pačiu jie nekelia konkrečių reikalavimų vaiko lyčiai – vienodai mylės ir dukrą, ir sūnų.

Avinai visai nebijo kasdienių sunkumų. Šio Zodiako ženklo atstovai savo vaikus auklėja siela, stengdamiesi perduoti visas savo žinias ir įgūdžius.

Žuvis

Antras atsakingiausias Zodiako ženklas tėvystės atžvilgiu – Žuvys. Astrologų teigimu, Žuvys pradeda norėti vaikų būdamos 25-27 metų amžiaus. Šis noras pasirodo gana staiga.

Kai Žuvys ir jų partneriai dar tik pradeda planuoti papildymą šeimoje, jie jau stengiasi taupyti pinigus, į ką nors investuoti, rūpintis materialine gerove ateityje.  Išsilavinimo srityje Žuvys yra gana paprastos: jos moko savo sūnų ar dukrą visko, ką gali padaryti pačios.

Exit mobile version