Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, turinčius galingą intelektą

Astrologai pastebėjo, kad didžiosios istorinės asmenybės, mokslininkai ir aktyvistai dažniausiai gimsta po tam tikrais Zodiako ženklais. Astrologai įsitikinę, kad žvaigždės taip pat turi įtakos žmogaus intelektui. Taigi, kuris iš ženklų pasižymi galingu intelektu, tvirtumu ir išmintimi?

Dvyniai

Dvynius valdo Merkurijaus planeta, kuri yra proto simbolis. Dvyniams ypač sekasi tikslieji mokslai. Jie išsiskiria smalsumu ir intelektu. Jie visur atranda ir naudoja savo talentą.  Deja, gyvenime jie yra gana vieniši, nes ne visada pavyksta rasti tokį kompanioną, kuris šimtu procentų pasidalintų savo pomėgiais. Dvyniai visada stengiasi bendrauti su lygiaverčiais išsivystymo žmonėmis, antraip toks bendravimas tiesiog nevyksta arba būna trumpalaikis.

Mergelės

Mergelė yra intelektualioji Dvynių sesuo, nes abu šie ženklai turi tą pačią planetą. Merkurijus Mergelę apdovanojo analitišku protu, galingais intelektualiniais gebėjimais, gebėjimu analizuoti ir atkreipti dėmesį į smulkmenas. Verslumas ir santūri kritika neleidžia suklaidinti šio Zodiako ženklo atstovų. Švaistyti laiką – ne Mergelėms. Taip atsitiko, kad Mergelės yra geriausi gydytojai.

Ožiaragiai

Ožiaragiai savo intelektą lavina padidintomis pastangomis – jiems paprastai niekas taip ir „neduodama už dyką”. Ožiaragiai yra neįtikėtinai ambicingi. Jie sunkiai dirbs, kol pasieks viršūnę. Jei ko nors nežino, būtinai pataisys. Niekas negali sutrukdyti Ožiaragiui siekti savo tikslų. Svarbiausia yra dirbti su savimi. Intelektualinėje sferoje aukštumų pasiekusių Ožiaragių problema – per didelė jų priklausomybė nuo autoritetų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *