Blogiausi draugai pagal Zodiako ženklą – kas jie tokie?


Geriausi draugai pagal Zodiaką

Mes renkamės draugauti su žmonėmis, kurie yra kuo artimesni savo dvasia, tačiau astrologai mano, kad verta sužinoti, kas yra jūsų tikras draugas pagal Zodiako ženklus. Kai kurie ženklai gali būti blogiausi draugai.

Avinas

Karšto būdo ir bekompromisiai žmonės. Jie labai gerai sutaria su žmonėmis ir sugeba rasti požiūrį beveik į kiekvieną, todėl aplink save turi daug draugų. Tačiau kai kalbama apie tikrą draugystę, Avinų įgūdžiai šlubuoja. Avinams labai sunku atsiverti žmonėms, todėl jie atrodo šalti ir nesuinteresuoti. Artimai bendraujant gali atrodyti, kad Avinas stengiasi jus užgniaužti, nes konkurencijos dvasia yra kiekviename šio ženklo atstovui. Tačiau draugystė nereiškia varžymosi.

Skorpionas

Dar vienas sunkiai draugystei pasiduodantis ženklas. Jis nekels scenų ir nestatys sienos tarp savęs ir draugo, ir vis dėlto iš Skorpiono sulauksite daugybės problemų. Labai dažnai Skorpionai yra patys toksiškiausi draugai, kurie neprieštarauja savo problemas perkelti ant gero draugo pečių. O Skorpionai garsėja kerštingumu – jei juos kuo nors įskaudinsi, jie tai prisimins visą likusį gyvenimą.

Ožiaragis

Iš pažiūros ramus žmogus, kas gali nutikti ne taip? Ožiaragiai dažnai būna labai savarankiški ir labai atidžiai renkasi draugus. Jiems labai svarbu, kad draugas atitiktų Ožiaragio lūkesčius. Didelė šio ženklo problema yra jų nesugebėjimas prisitaikyti ir noras pasirodyti geresniais už kitus žmones. Ir būkite tikri, Ožiaragiai ne kartą primins, kuo ir kodėl jie yra geresni už jus. Su tokiu žmogumi nėra lengva draugauti.

Išeiti iš AMP versijos