Didelė finansinė sėkmė ir meilė: astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių gyvenimas liepos mėnesį “apsivers aukštyn kojomis”


Didelė finansinė sėkmė ir meilė

2023 m. liepa kai kuriems Zodiako ženklams bus lemtinga – kol vieniems seksis finansiškai, kiti laimę atras meilėje. Žinoma, ne viskas taip paprasta, kaip atrodo – tam reikės drąsos ir ryžto.

Anot astrologų, Mergelės ir Liūtai sulauks didelės sėkmės finansiniuose reikaluose ir galės drąsiai imtis naujų perspektyvių projektų. Šauliai ir Avinai gali laimėti loterijoje, nors toks žingsnis tikrai rizikingas.

Vandeniai ir Avinai pagaliau ras antrąją pusę. Tie, kurie jau tiri antrąją pusę ir planuoja susituokti, turėtų paskubėti – oficialiai įforminti santykius rekomenduojama tik iki liepos 15 d. Venerai tapus retrogradinei, nepatartina tuoktis – santuoka bus pasmerkta.

Astrologai pridūrė, kad Vandeniai, Avinai ir Mergelės liepos mėnesį turėtų būti atsargūs – gresia ūmios kvėpavimo takų ligos, nelaimingi atsitikimai kelyje ir avarijos. Mėnuo bus neutralus Vėžiams, kurie galės gyventi įprastu tempu ir net išspręsti kai kurias problemas.

Išeiti iš AMP versijos