Gruodžio 31-oji trims Zodiako ženklams bus blogiausia metų diena: visos svajonės bus sunaikintos


2024 - Žaliojo medžio Drakono metai

2024 - Žaliojo medžio Drakono metai

Daugelis žmonių gruodžio 31 d. planuoja praleisti vakarėlyje, o tai yra geras ženklas ateinantiems metams. Tačiau ne visi gali tikėtis žvaigždžių gerumo. Pasak astrologų, šiems trims Zodiako ženklams tai bus blogiausia metų diena. Štai apie ką kalbame!

Jautis

Jaučiai mėgsta prabangius dalykus, nors ne visada gali sau juos leisti. 2023 m. gruodį jie išleis per daug pinigų pirkdami dovanas sau ir savo artimiesiems, taip pat Naujųjų metų vakarėliui. Apskaičiavę išlaidas, jie bus sugniuždyti. Jie taip pat turėtų būti atsargūs kelyje, kad negautų baudos ir nesubraižytų savo automobilio. Žvaigždės įspėja, kad gruodžio 31 d. tikėtinos netikėtos išlaidos.

Liūtas

Pervargę Liūtai Naujųjų metų išvakarėse niekuo nesidžiaugs. 2023-ieji metai buvo kupini užduočių, kurios dažnai viršijo ų jėgas. Gruodžio 31 d. jis bus susierzinęs, nes turės daug darbo – tvarkytis, apsipirkti ar ruošti maistą svečiams. Dėl to jis bus prastos nuotaikos. Taip pat galimos sveikatos problemos.

Mergelė

Mergelės turėtų atkreipti dėmesį į savo artimųjų jausmus, nes dėl jų perfekcionizmo paskutinę 2023 m. dieną kils kivirčas. Šio ženklo atstovai mėgsta, kad viskas blizgėtų, o maistas būtų tinkamai paruoštas ir patiektas. Likus vos kelioms dienoms iki Naujųjų metų vakarėlio jie kankins šeimą naujomis užduotimis, be to, nervinsis, jei kas nors nepavyks. Taigi gruodžio 31 d. bus ta akimirka, kai artimieji nebegalės to pakęsti ir atvirai prisipažins, ką galvoja apie skaudų Mergelių perfekcionizmą.

Išeiti iš AMP versijos