Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Įvardijami 2 „toksiškiausi“ zodiako ženklai: jie lengvai gali atimti energiją iš kitų

Yra žmonių, kurie tiesiogine prasme sugeba atimti energiją iš kitų – jie dažnai skundžiasi problemomis, gyvenime mato tik negatyvą ir gali sugadinti santykius su bet kuo. Jie laikomi „toksiškais“ dėl bendravimo sunkumų ir įtakos kitiems.

Toksiškosios Žuvys

Šio Zodiako ženklo žmonės dažnai skundžiasi savo problemomis, visą negatyvą atiduodami kitiems. Darbe ir santykiuose su savo antrąja puse jie niekada nepripažins savo klaidų, o perkels atsakomybę kažkam kitam. Su Žuvimis sunku bendrauti, jos nepatikimos ir gali lengvai jus nuvilti. Situaciją dar labiau apsunkina emocinis nestabilumas – jie greitai puola į pyktį ir nevaldo emocijų. Šioje būsenoje jie sugeba siaubingai atkeršyti.

Toksiški Skorpionai

Skorpionai yra labai „netikri“, jie gali pasakyti viena, o daryti visiškai kitaip. Siekdami užsibrėžtų tikslų, jie eis per galvą – nesunkiai gali prisigalvoti triukų už draugų nugarų. Jie turi labai sunkų charakterį, todėl dažnai kyla sunkumų su asmeniniu gyvenimu. Skorpionai tiki, kad yra geriausi, todėl turi teisę patarti kitiems. Ne visi gali tai atlaikyti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai