Įvardinti 3 Zodiako ženklai, kurių artimiausiu metu laukia sunkus laikotarpis

Sunkus laikotarpis

Įtampa šeimoje, nesutarimai santuokoje, nusivylimai – artimiausios dienos gali būti labai “tamsios”. Spaudimas, kurį jaučiame kasdieniame gyvenime, gali atrodyti didžiulis tarp darbo, , socialinių santykių ir asmeninių siekių. Astrologai įvardijo tris zodiako ženklus, kuriems artimiausios dienos bus sunkokos.

Dvyniai

Planetų gali sukelti pykčio ir nusivylimo jausmus. Bent jau kovo 12-osios tikriausiai jausitės neramūs ir prislėgti. Psichologiškai pasiruoškite sunkumams ir kliūtims, ypač asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Jūsų partneris greičiausiai jausis apleistas ir nusivylęs. pataria būti atsargiems ir vengti melo.

Mergelė

Galite atsidurti gana nepatogiose situacijose, kai nugali racionalumą. Astrologai pataria nepasitikėti draugais, ypač artimais partneriais. Savaitė bus gana darbinga, todėl reikės parodyti daug jėgų ir kantrybės. Žvaigždės žada jums atgimimą nuo mėnesio. Nuo balandžio 1 dienos galite tikėtis labai malonių staigmenų.

Skorpionas

Susidūrę su sudėtingomis situacijomis, galite jaustis vieniši ir apleisti. Šis streso ir nerimo jausmas susijęs su tuo, kad neseniai melavote ar slėpėte tam tikrus dalykus. Nesėkmės gali ir toliau jus persekioti kurį laiką, tačiau svarbu išlikti stipriems ir ištvermingiems, nes Avino ženkle balandžio 1 d. skelbia atgimimą beveik visose jūsų gyvenimo srityse. Skirkite laiko susikaupti ir pagalvokite apie tai, ko iš tikrųjų norite pasiekti savo gyvenime.

Išeiti iš AMP versijos