Jie mėgsta leisti pinigus: trys Zodiako ženklai, kurie dažnai švaistosi pinigais į kairę ir į dešinę


Turtingas pinigais

Šiuolaikiniame pasaulyje finansinis raštingumas yra svarbus įgūdis, tačiau ne visi jį turi. Astrologai papasakojo, kurie Zodiako ženklai yra didžiausi išlaidautojai.

Žuvys

Šio ženklo atstovai yra labai emocionalūs, todėl jų jausmai dažnai ima viršų prieš racionalumą. Jiems sunku nustoti išlaidauti, kad ir kaip jie stengtųsi. Tai labai svajingos asmenybės, mėgstančios aplink save susikurti turtingo ir sėkmingo gyvenimo paveikslą, tačiau jiems retai pavyksta efektyviai uždirbti pinigų.

Šaulys

Nepaisant to, kad Šauliai gali efektyviai dirbti, kad praturtėtų, jiems nepavyksta sutaupyti pinigų, nes jie kenčia nuo nepataisomo “šopizmo”. Jiems patinka pirkti naujus pirkinius, o pirmas dalykas, kuriuo jie mėgaujasi, yra naujo daikto įsigijimas. Šauliai gyvena dėl naujų įspūdžių ir emocijų, jie mėgsta šviežius potyrius, kuriems gali išleisti daug pinigų.

Dvyniai

Jie investuoja į savo visapusišką tobulėjimą, už kurį gali sumokėti daug pinigų. Jie mėgsta ieškoti naujų pomėgių ir sugalvoti naujų idėjų. Kartu jie neturi jokių suvaržymų leisti pinigus. Dvyniai niekada neturėtų užsiimti investicijomis.

Išeiti iš AMP versijos