Jie turi gerą skonį! Penki Zodiako ženklai, kurie visada atrodo tobulai


Kai kurie žmonės žino, kaip derinti atskirus drabužius, kad pasiektų geriausią efektą. Jie visada atrodo puikiai ir jais žavimasi. Pasak astrologų, penkis Zodiako ženklus galima vadinti tikromis stiliaus ikonomis.

Jautis

Jautis vertina prabangą ir mėgsta atkreipti į save dėmesį, tačiau ne įkyriai. Jam patinka aukščiausios kokybės prekių ženklai. Jis neseka madomis ir mieliau renkasi universalius ir laikui nepavaldžius kokybiškus produktus. Tai vienas stilingiausiai besirengiančių Zodiako ženklų. Jis turi gerą skonį, kuris akivaizdus iš pirmo žvilgsnio.

Stiliaus ikonos

Liūtas

Liūtas visada atrodo įspūdingai ir stilingai. Rūpinimasis savo išvaizda yra neatsiejama jų gyvenimo dalis. Liūtas daug dėmesio skiria išvaizdai. Jį noriai traukia brangūs, firminiai drabužiai ir, svarbiausia, jis moka juos dėvėti taip, kad jais žavėtųsi ir įkvėptų. Visas jo stilius apgalvotas ir ištobulintas iki menkiausių detalių.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo žmonės yra perfekcionistai, mėgstantys tvarką. Jie visada atrodo nepriekaištingai. Nešvarūs batai ar susiraukšlėję marškiniai jiems yra neatleistina nuodėmė. Mergelės gali persirengti kelis kartus per dieną, kad atrodytų tobulai. Jos taip pat praleidžia daug laiko rinkdamosi stilių ir apsipirkdamos. Tai svarbi jų gyvenimo dalis. Drabužiai jiems yra būdas išreikšti save ir pasirūpinti savimi.

Svarstyklės

Svarstyklės daug dėmesio skiria savo išvaizdai – jos mėgsta puoštis, ir tai joms teikia didelį malonumą. Kaina ir prekės ženklas joms nesvarbūs. Jos noriai rausiasi po dėvėtų drabužių parduotuves ieškodamos “perliukų”, o puikių drabužių gali rasti ir tinklo parduotuvėse. Jie renkasi neįprastą stilių, nes nenori būti tokie kaip visi. Jiems labai svarbus originalumas.

Skorpionas

Tai vienas gražiausių Zodiako ženklų. Jis turi ne tik puikų skonį, bet ir įgimtą žavesį, dėl kurio žavisi visur, kur tik pasirodo. Skorpionas mėgsta drąsius kirpimus ir nebijo apnuoginti savo kūno. Jis visada traukia dėmesį, bet sugeba neperžengti ribos.

Išeiti iš AMP versijos