Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip sutikti ir atšvęsti Naujus 2022 metus visiems Zodiako ženklams?

Ar žinote, kaip sutikti Naujus 2022 metus? Vandens, arba Mėlynasis Tigras įžengs tik vasario 1 d., tačiau norėdami nuraminti ateinančių 2022 metų ženklą, privalote tai padaryti jau gruodžio 31 – sausio 1 d. naktį. Astrologai pasakoja, kokių taisyklių turėtumėte laikytis, kad 2022 m. pritrauktumėte sėkmę, meilę ir turtus.

Naujieji 2022 metai

Kaip sutikti Naujus 2022 metus?

Avinas: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

2022 m. pradžia bus sudėtinga, todėl nepabloginkite savo padėties ir nepritraukite Tigro dėmesio Naujaisiais metais. Raudonų suknelių ir kostiumų nedėvėkite – šios spalvos netinkamos per Naujuosius metus, tad nieko gero iš to nebus. Geriausia rinktis juodos ir oranžinių atspalvių derinį, nes taip galėsite susilieti su tigru. Reikėtų vengti triukšmingų švenčių didelėse grupėse, o vakarėlis turėtų būti santūrus ir elegantiškas. Avinams Naujuosius 2022 metus geriau švęsti vieniems, toli nuo namų, galbūt net kitoje šalyje.

Jautis: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Tigro metais turite atrodyti šiek tiek pašėlusiai. Palikite spintoje liną, medvilnę ir šilką, pirmenybę teikite odai, kailiams ar vilnai. Žalia spalva drabužiuose atspindės pagrindines vidines Tigro savybes – drąsą, ryžtą ir greitį. Šeima idealiai tinka šio ženklo atstovams kaip kompanija, svarbiausia – pasiimti savo antrąją pusę ar sutuoktinį. Astrologai įspėja, kad be poros Jautis bus ne savo vėžėse. Kad Naujuosius metus sutiktumėte ne vieni, verta net pabandyti užmegzti santykius su buvusiuoju.

Dvyniai: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Dvyniai pasirengę leisti sau viską, jei tik jų širdyje tvyro taika ir ramybė, o aplinkui – ramybė ir gamta. Pabandykite Naujuosius metus sutikti toli nuo civilizacijos – kaimo sodyboje, stovykloje ar slidinėjimo kurorte. Tinka bet kuri vieta, jei tik joje gerai jaučiatės. Astrologai teigia, kad kūrybinga blyškiai mėlynos arba tamsiai mėlynos spalvos apranga pritrauks sėkmę, nes ji atitinka Vandens tigro spalvas.

Vėžys: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Visus metus, jie turi stengtis kuo labiau nuraminti 2022 m. globėją. Ekspertai pataria Naujuosius metus sutikti prie vandens telkinio. Nedidelės atostogos prie jūros ar ežero su šeima bus puikios. Svarbu gausiai pavalgyti, tačiau reikėtų vengti alkoholio – Tigras jo nemėgsta. Šia proga tinkamiausia apranga – sidabrinė arba šviesiai mėlyna.

Liūtas: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Liūtas yra labai artimas Tigrui, todėl visus metus jie spindės ir džiaugsis neregėta sėkme. Šventinę naktį reikia praleisti puošniai ir prabangiai. Rinkitės aprangą su daug geltonos spalvos ir nebijokite didelių papuošalų su brangakmeniais. Naujuosius 2022 metus turėtumėte praleisti triukšmingoje nepažįstamų žmonių kompanijoje.

Mergelė: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Mergelės turėtų pasistengti įgyti Vandens tigro globą. Gruodžio 31 d. – sausio 1 d. naktį šio ženklo atstovai tikrai turėtų būti brangiausiame ir šmaikščiame restorane prie nepadoriai turtingo stalo. Kuo daugiau pinigų išleisite per Naujus, tuo turtingesnis ir laimingesnis būsite. Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti tinkamos spalvos kostiumą – ideali spalva yra šokoladinė, kuri atspindi Tigro gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos.

Svarstyklės: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Naujametinis talismanas yra skaidrus stiklas. Iš emalio, kristalų pagaminti papuošalai, spalvomis primenantys tigrą, neabejotinai atneš sėkmę. Suknelių ekspertai pataria pirmenybę teikti permatomiems labai šviesių atspalvių – baltos, geltonos ir blyškiai mėlynos – audiniams. Sutinkant 2022 metus, šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti patalpoje, kurioje yra daug šviesos, stiklo ir oro, pavyzdžiui, kazino ar meno galerijoje. Laikrodžiui sumušus 00:00, būtų idealu išeiti į terasą ar bent jau balkoną ir pasimėgauti fejerverkais.

Skorpionas: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Šio Zodiako ženklo atstovams reikės daug ką nuveikti ir įvykdyti daugybę įsipareigojimų, tačiau likus vos porai dienų iki Naujųjų metų visos problemos bus išspręstos. Juodasis vandens tigras neatsisakys Skorpionų palaikymo, jei jie pasirinks juodai balto aukso aprangą su minimaliais papuošalais ir ryškiomis detalėmis, kurios tarsi primins tigro odą. Vidurnakčio šventes geriausia sutikti kelyje. Jei nemėgstate keliauti, Naujuosius galite praleisti socialinėje organizacijoje, teikdami pagalbą ir paramą vaikams ar pagyvenusiems žmonėms – tai padeda „išvalyti karmą”.

Šaulys: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Turėtumėte sulėtinti tempą, nes Tigras šio Zodiako ženklo atstovuose mato medžiotojus, kurie, suprantama, jiems nepatinka. Rinkitės smėlio spalvos, paprastus ir kuklius drabužius. Pasitikite šventes drėgnoje ir karštoje vietoje. Jei negalite išvykti į atogrąžų šalis, eikite į sauną arba garinę pirtį. Svarbiausia, kad vieta, kurioje Šaulys švęs Naujuosius metus, būtų be alkoholio, kitaip nelaimės jį lydės visas 365 dienas.

Ožiaragis: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Šis Zodiakas galės užsitarnauti Tigro pagarbą ir palaikymą. Drąsiai dėvėkite retro Viktorijos laikų aprangą, o jei jums tai visai nepatinka, pirmenybę teikite žalių atspalvių klasikiniams drabužiams. Alyvmedžio ir smaragdo spalvos leidžia Tigrui suprasti, kad esate pasirengę gyventi toje pačioje aplinkoje kaip ir jis. Visa šeima būtinai turėtų prisijungti prie šventės su vyresniais giminaičiais. Jokiu būdu nepalikite vaikų namuose, net ir pačių mažiausių.

Vandenis: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Astrologai rekomenduoja pirmenybę teikti mėlynos spalvos atspalviams drabužiuose, tačiau būti kiek santūresniems nei įprastai. Atsisakykite neįprastų papuošalų ir pirmenybę teikite brangiems originaliems papuošalams iš tauriųjų metalų ir eikite į vakarėlį elitiniame naktiniame klube. Po Vandenio ženklu gimusiems žmonėms šventinę naktį reikia švęsti su aukšto statuso žmonėmis.

Žuvys: Kaip sutikti naujus 2022 metus?

Naujųjų metų išvakarėse turite švytėti. Galite rinktis baltus drabužius, sidabrinius, blizgučius, žvynelius ir blizgučius. Tigrai yra puikūs plaukikai ir mėgsta žuvis, todėl juos reikia „apakinti” savi įvaizdžiu. Pavyzdžiui, suteikite savo įvaizdžiui jūrinį atspalvį naudodami koralus, kriaukles ir perlus. Kad nesusidurtų su metų globėjo agresija, Žuvys būtinai turi susitikti 2022 m. savo namuose. Geriausia, su draugais ir savo šeima. Interjerą siūlome papildyti medžiu ir oda.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *