Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kurie kambariniai augalai tinka jūsų Zodiako ženklui?

Pasirodo, kambariniai augalai puošia ne tik namų interjerą. Jei gėles rinksitės pagal savo Zodiako ženklą, jos gali jums suteikti papildomos energijos, pradžiuginti ir nuteikti optimistiškai. Kokios kambarinės gėlės tinka skirtingiems Zodiako ženklams?

Avinas

Šio Zodiako ženklo gėlė yra pelargonija. Ji padeda stipriems Avinams nukreipti savo energiją tinkama linkme, pasiekti sėkmės ​​ir grūdinti savo charakterį. Tačiau kitų Zodiako ženklų atstovams pelargonija veikia kaip raminanti priemonė. Taip pat šis kambarinis augalas mažina įtampą, padeda ugdyti humoro jausmą. Jei jūsų namuose dažnai kyla kivirčai vertėtų sodinti pelargonijas. Šis augalas sušvelnina pykčio energiją, taip pat gerina nuotaiką.

Jautis

Neskubus ir ramus Jautis savo namuose turėtų pasisodinti violetinę našlaitę. Ši gėlė padės pasiekti materialinės gerovės, o jos energija padidins ištvermę ir palaikys jėgą. Šis kambarinis augalas tiks ir kitų Zodiako ženklų atstovams, ypač jei jie dažnai susiduria su stipriais neigiamais jausmais ar jaučiasi netekę aplinkinių dėmesio. Našlaitė sugeba nuraminti, įnešti jaukumo į namus, ugdyti žmoguje išmintį, sustiprinti dvasią ir vienybę tarp šeimos narių.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo gėlė yra tradeskantė. Dvyniams ji ugdo tik jiems būdingą humoro jausmą, taip pat padeda linksmai atlikti bet kokį darbą, su šypsena žiūrėti į sunkumus.  Šis augalas padės išvalyti namus nuo neigiamų minčių ir jausmų.

Kurie kambariniai augalai tinka jūsų zodiako ženklui

Vėžys

Vėžio žvaigždyno atstovai namuose turėtų sodinti fuksijas. Fuksijos dėka šio Zodiako ženklo atstovai galės susitelkti ties savo reikalais. Tačiau kitiems tai – laimės ir sveikatos šeimoje simbolis. Jei namuose tvyro prieštaringa atmosfera, jums sunku rasti bendrą kalbą su vyresniąja karta – reikėtų sodinti fuksiją.

Liūtas

Ryškiausių šio ženklo atstovų namuose turėtų būti kiniška rožė. Liūtai išsiskiria stipriu „vyrišku“ charakteriu, todėl šis augalas įkvėps juos būti kilniems. Jei bute gyvena tie, kurie nori jus pavergti, pasodinkite nedidelę rožę. Ši kambarinė gėlė neutralizuoja agresyvią energiją. O kiniška rožė padeda kitiems Zodiako ženklams sustiprėti ir ugdyti valią.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo gėlė yra singonis. Augalas padeda Mergelėms tapti paklusnesnėmis. Jei gimėte po kitu Zodiako ženklu, bet pasižymite skeptiškumu, turėtumėte namuose pasodinti singoniją, kad geriau suvoktumėte viską, kas nauja.

Svarstyklės

Visų pirma, šiam Zodiako ženklui bus naudinga azalija. Ši gėlė padės Svarstyklėms išsiugdyti grožio jausmą, taip pat gebėjimą užmegzti santykius su kitais žmonėmis. Jei gimėte po kitu ženklu, tuomet azalija jūsų namuose reikalinga tam, kad nugalėtų savanaudiškumą. Pasodinkite gėlę ant palangės, kad ji įneštų į jūsų santykius harmonijos ir grožio, padėtų geriau suprasti įvykius ir žmones.

Skorpionas

Skorpionams tinkanti gėlė yra alavijas. Šio augalo pagalba galite sustiprinti savo intuiciją, kuri būdinga visiems šio Zodiako ženklo atstovams. Alavijas bus ne mažiau naudingas ir kitiems žmonėms, nes šis augalas sugeria neigiamus troškimus ir emocijas, gerindamas savijautą.

Šaulys

Šio Zodiako ženklo atstovai turėtų pasodinti citrinmedį. Šauliai iš prigimties yra taupūs ir atsargūs, todėl šio medžio dėka jie taps smalsesni. Taip pat citrinmedis kelia dvasingumą, padeda tapti savarankiškam ir išreikšti save. Žmonėse citrinmedis vysto stiprų ir nuolatinį socialinio aktyvumo troškimą.

Ožiaragis

Šiam Zodiako ženklui laimę atneš pinigų medis. Ožiaragiai yra darbštūs ir atkaklūs, o šis augalas sugeria neigiamą namų energiją ir sukuria juose malonią bei jaukią atmosferą. Jei kitų Zodiako ženklų atstovai pasodins pinigų medį, jie taps darbštesni.

Vandenis

Vandeniams geriausiai tinka puansetija. Šio Zodiako ženklo atstovai gyvena ateitimi, todėl nuolat jos tikisi. Puansetija turi puikią energiją ir padės Vandeniui tai patirti. Jei jūsų namuose dažnai būriuojasi triukšmingos kompanijos, sodinkite puansetiją, net jei gimėte po kitu zodiako ženklu. Šis augalas sukurs namuose džiaugsmo atmosferą.

Žuvys

Pagrindinis augalas, tinkantis šiam Zodiako ženklui, yra orchidėja. Tai įkvėpimo simbolis, todėl padės sustiprinti Žuvų išmintį. Kiti Zodiako ženklai turėtų pasisodinti orchidėją savo namuose pajutę jėgų nuosmukį ir dvasinį nykimą. Juk šios egzotiškos gėlės dėka namuose bus sukurta saulėta atmosfera.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *