Kuris automobilis jums tinka pagal Zodiako ženklą?

Koks automobilis jums tinka pagal Zodiako ženklą

Automobilio pasirinkimas yra labai atsakingas procesas, nes svarbu nesuklysti tiek dėl kainos, tiek dėl jo savybių. Jei vieni mėgsta galingus ir dinamiškus automobilius, kiti – kompaktiškus modelius. Astrologų teigimu, tai susiję ir su Zodiako ženklu. Sužinokite, kuris automobilis jums tinka!

Avinas

Avinui automobilyje pagrindinis dalykas yra galingas variklis. Šio ženklo žmonės žino visas automobilių subtilybes, todėl jiems tiks Subaru Impreza WRX, Impreza Sport Wagon, Toyota Selica, Honda S2000, Chevrolet Corvette Z06.

Jautis

Jie daug laiko praleidžia kelyje, tačiau nemėgsta važiuoti maksimaliu greičiu. Jiems tiks „Opel“, „Volvo“, „Toyota“, „Subaru“, „Mitsubishi“ automobiliai.

Dvyniai

Dvyniai yra geri vairuotojai, galintys dirbti net taksi įmonėje. Jie išlaiko ramybę sudėtingose ​​situacijose ir lengvai užkerta kelią kritinėms situacijoms. Geriausi automobiliai jiems yra Audi, Ford, Kia Cerato 1, VW Polo. Lexus, Bentley, Rolls Royce tinka dvyniams, kurie gali sau leisti prabangų automobilį.

Vėžys

Automobilis yra antrieji namai, jie labai rūpinasi savo automobiliu ir nepamiršta planinės priežiūros. Jiems svarbu, kad viskas būtų gerai. Renkantis automobilį, jie atkreipia dėmesį į bagažinės tūrį. Tai jiems svarbu. Vėžiams tinka Nissan ir BMW automobiliai.

Liūtas

Automobilis turi būti galingas ir greitas – „Nissan“, „Chevrolet“, „Hyundai“, „Ford Fiesta“, „Skoda Octavia“. „Alfa Romeo“ ir „Fiat“ taip pat yra geras pasirinkimas.

Mergelė

Svarbu, kad automobilis būtų funkcionalus ir įtikinami techniniai parametrai. Pavyzdžiui, Infiniti FX, BMW I serija.

Svarstyklės

Vertina automobilius dėl jų estetinės išvaizdos ir talpos. Geriausias pasirinkimas jiems – Honda Legend, Mitsubishi Lancer, Nissan Qashqai. Verta atkreipti dėmesį į Mercedes, BMW, Alfa Romeo.

Skorpionas

Labiausiai vertina greitį, jiems svarbu žinoti, kad jų automobilis gali viską. Jiems reikia atkreipti dėmesį į automobilius BMW, Mercedes, Honda Legend, Honda Jazz, Lexus, Opel.

Šaulys

Jie mėgsta automobilius ir mielai moko kitus vairuoti. Jie turėtų atkreipti dėmesį į „Renault Megane“, BMW, „Ford Focus“, „Fiat Doblo“.

Ožiaragis

Jie nėra labai patikimi vairuotojai. Nepaisant to, geriausias pasirinkimas jiems bus „Mitsubishi“ ir „Toyota Land Cruiser“.

Vandenis

Domisi įvairiomis technologinėmis naujovėmis, apie automobilius apskritai gali žinoti daug, bet apie savo automobilį beveik nieko. Jiems tiks BMW, Honda, Volvo.

Žuvys

Geriausias pasirinkimas bus Porches 911. Tačiau tiks ir Chevrolet Aveo, Renault Latitude, Skoda Superb ar Fiat Croma Kombi.

Išeiti iš AMP versijos