Laimės ir turto kodas: magiški skaičiai kiekvienam Zodiako ženklui


Numerologija

Numerologai mano, kad kiekvienas zodiako ženklas turi savo sėkmės skaičių. Skaičiai kartais padeda jiems tapti laimingais ir turtingais. Koks skaičius yra jūsų sėkmės kodas – skaitykite toliau.

Avinas

Avino laimės skaičius yra 4. Tai padeda jiems rasti harmoniją, pasiekti sėkmės darbe. Ketvertukas gali atnešti didžiulę sėkmę šio Zodiako ženklo atstovams.

Jautis

Jaučiui idealiai tinka skaičius 8. Jis padeda pritraukti pinigų ir siekti neregėtų karjeros aukštumų. Jautis turėtų patys pasirinkti būstą ir telefono numerius bei automobilius su aštuonetu, taip į savo gyvenimą jie pritrauks daug laimės.

Dvyniai

Dvyniams sėkmės skaičius – 7. Numerologai teigia, kad septynetas šio ženklo atstovams padeda išvengti bėdų. Ši figūra Dvyniams dažnai tampa sėkmės žavesiu.

Vėžys

Sėkmę ir laimę Vėžiams atneš Skaičius 3. Šio Zodiako ženklo atstovai gali siekti aukštumų, tačiau kartais jiems reikia palaikymo. Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į trigubus, su šia figūra likimas jiems dažnai suteikia svarbių ženklų.

Liūtas

Numerologai mano, kad liūtų laimės skaičius yra 1. Tai padeda jiems rasti bendrą kalbą su žmonėmis ir išspręsti sudėtingas problemas. Vienetai gali atverti Liūtams kelią į sėkmę.

Mergelė

Jūsų turto ir džiaugsmo kodas yra 5. Mergelėms dažnai tenka susidurti su išgyvenimais. Renkantis skaičius, jie turėtų atkreipti dėmesį į penkis, tai jiems padės daugeliu aspektų.

Svarstyklės

Svarstyklėms sėkmę atneš skaičius 6. Numerologai mano, kad šio ženklo atstovai dažnai bando rasti pusiausvyrą, tačiau ne visada pavyksta laiku susiburti ir rasti norimą balansą. Šeši gali jiems padėti.

Skorpionas

Skorpionams idealiai tinka skaičius 2. Jis gali atnešti daug šansų šio zodiako ženklo atstovams. Saugokitės sakinių, kuriuose yra deu.

Šaulys

Šauliams turtų skaičius – 9. Numerologų teigimu, dažniau į tai atkreipę dėmesį, jie gali užsidirbti nemažai. Be to, devynetas padeda Šauliams susirasti meilę.

Ožiaragis

Ožiaragiai turėtų rinktis skaičių 4. Jis geba atverti naujas galimybes ir pritraukti į gyvenimą teigiamos energijos. Ketvertas padės Ožiaragiams atrasti savyje naujų talentų.

Vandenis

Vandenis turėtų atkreipti dėmesį į skaičių 5. Jis sugeba pritraukti pasitikėjimo šio Zodiako ženklo atstovų gyvenimu. Kartais Vandeniams sunku rasti jėgų kovoti, penketukas jiems padės.

Žuvis

Sėkmės skaičius Žuvims – 7. Nenuostabu, kad septynetas vadinamas laiminguoju, jis tikrai neša sėkmę. Ši figūra padeda šio Zodiako ženklo atstovams siekti aukštumų ir įgyvendinti visas svajones.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos