Liepos 7 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams: atsargumo diena

Liepos 7 d. horoskopas 2022

Liepos 7 d. horoskopas 2022

Diena, kai į paviršių iškyla blogio jėgos – tiek iš žemės, tiek iš žmogaus sielos gelmių. Todėl labai svarbu būti atsargiems: nerizikuoti savo pinigais, neviršyti leistino greičio vairuojant, neužsiimti ekstremaliu sportu ir svarbiausia – nebendrauti su nepažįstamaisiais. Kartu neturėtumėte atsisakyti užmegzti malonių pažinčių – niekuo neįpareigojantis flirtas gali tapti ilgalaikių santykių pradžia.

LIEPOS 7 DIENOS HOROSKOPAS

Avinas (21.03 – 20.04)

Nekreipkite dėmesio į blogus jausmus, kurie gali lydėti jus nuo ryto: greičiausiai jie susiję su Mėnulio įtaka ir vargu ar iš tiesų pranašauja ką nors bloga.

Jautis (21.04 – 21.05)

Reikėtų kontroliuoti emocijas, kurios veržiasi protu nesuvokiama linkme, kitaip, būdami jų įtakoje, galite, vaizdžiai tariant, prisišaukti rimtų bėdų.

Dvyniai (22.05 – 21.06)

Nepaisant to, kad pozityvus mąstymas dabar užleidžia vietą kitiems, perspektyvesniems psichologiniams metodams, šiandien be jo neišsiversite: tikėkite gerais dalykais, ir jie įvyks.

Vėžys (22.06 – 22.07)

Aktyvi veikla – tiek darbe, tiek namuose – šiandien vargu ar bus sėkminga, todėl geriau jos atsisakykite: kuo ramiau elgsitės, tuo geriau – visų pirma jums.

Liūtas (23.07 – 21.08)

Šiandien patarimo kreipkitės tik į artimiausius žmones – pašaliniai žmonės, net ir turėdami geriausių ketinimų, negalės suprasti jūsų aplinkybių ir tinkamai jų įvertinti.

Mergelė (22.08 – 23.09)

Didelė tikimybė, kad jus kritikuos kiti, ypač tie, kurie jums nemieli, – žmonės, kurių žodžiai su jumis nesusiję, todėl neverti jūsų dėmesio.

Svarstyklės (24.09 – 23.10)

Stenkitės netapti trečiąja konflikto šalimi, į kurią galite įtraukti kitus dalyvius: kam eikvoti laiką ir energiją sprendžiant kitų žmonių, todėl jums visiškai neįdomias problemas?

Skorpionas (24.10 – 22.11)

Šios dienos sėkmės paslaptis – organizuotumas: veikite tikslingai ir sistemingai, nesiblaškykite dėl atsitiktinai iškylančių klausimų – jie tik išsklaidys jūsų jėgas.

Šaulys (23.11-21.12)

Gyvenimą šiandien gali apsunkinti dirglumas, kurį galite jausti nuo pat ryto: išsiblaškę dėl emocijų negalėsite visiškai susikaupti ties užduotimis.

Ožiaragis (22.12 – 20.01)

Venkite asilo Ąžuolo pozicijos – nesudarykite sau sąlygų kilti problemoms, kurios, laimei, egzistuoja tik jūsų vaizduotėje, todėl nusiteikite pozityviai – gera nuotaika dar niekam nepakenkė.

Vandenis (21.01 – 18.02)

Bendravimas su nemaloniais žmonėmis šiandien – tiesą sakant, kaip ir visada – neduos jums nieko gero, todėl turėtumėte jo atsisakyti, ir net įtikinamo pasiteisinimo tam negalima sugalvoti.

Žuvys (19.02 – 20.03.)

Bet koks kivirčas – net ir tas, kuris gali atrodyti nereikšmingas – gali turėti blogos įtakos santykiams su kitais žmonėmis, todėl verta kiek įmanoma labiau pažaboti kunkuliuojančias emocijas.


Taip pat skaitykite:

Dalintis:
Exit mobile version