Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Liepos mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams (2022 metai)

2022 m. liepos mėnesį visiems Zodiako ženklams numatomi įdomūs pokyčiai. Tai turės didelės įtakos mūsų finansams ir emocijoms. Šį mėnesį Merkurijus turės ypatingą poveikį žmonėms. Jį sustiprins Saulė ir jis keliaus per keturis žvaigždynus. Kas mūsų laukia liepos mėnesį, skaitykite šiame horoskope.

Ką žada žvaigždės 2022 m. liepos mėnesio horoskope?

Horoskopas Liepos menesiui

Liepos mėnesio horoskopas Avinams

Liepa Avinams atneš pozityvų požiūrį, kūrybinį postūmį ir patrauklumą. Šį mėnesį šio ženklo atstovai gali tapti šiek tiek pagyrūniški ir įžūlūs. Liepos mėnesį Avinai turėtų saugotis neapgalvotų išlaidų. Šeimyniniame gyvenime galimi konfliktai, turto dalybos, įtemptų santykių nutraukimas. Taip pat liepą Avinai turėtų rimtai “žiūrėti” į savo žodžius – yra didelė rizika ką nors skaudžiai įžeisti. Darbe šio ženklo atstovams pirmąją mėnesio dekadą bus gana sunku. Produktyvumui įtakos turės miego trūkumas ir bendras nuovargis. Tačiau liepos viduryje padėtis pagerės.

Liepos mėnesio horoskopas Jaučiams

Šį mėnesį Jautis susirūpins savo finansine padėtimi. Daugelis šio ženklo atstovų išleis nemažai energijos, kad uždirbtų daugiau pinigų. Energiją, kurios šį mėnesį bus kupinas Jautis, reikės nukreipti. Dėl jos pertekliaus jie turės kovoti su pernelyg dideliu nuotykių troškimu. Pernelyg didelis avantiūrizmas gali sukelti gėdingų klaidų. Pirmąją mėnesio dekadą Jaučio asmeniniame gyvenime viskas bus ramu. Tačiau liepos pabaigoje pablogės santykiai su artimaisiais. Vieniši šio ženklo atstovai tikėsis tarnybinio arba nedidelio kurortinio romano.

Liepos mėnesio horoskopas Dvyniams

Liepa Dvynių gyvenimą pripildys netikėtumų. Mėnuo gali atnešti rūpesčių ir netvarią finansinę padėtį. Šio ženklo atstovai turės pasikliauti tik savimi. Asmeninis gyvenimas bus toks: ginčai ir seni konfliktai. Vieniši šio ženklo atstovai neturėtų laukti naujos meilės. Intrigos bus trumpalaikės, o flirtai – be tęsinio. Mėnesio pabaigoje Dvynius viskas erzins, tačiau darbe ir finansų srityje viskas bus gerai. Taip pat šį mėnesį šio ženklo atstovai nuolat jaus, kad kažką padarė ne taip, kad kažką praleido.

Liepos mėnesio horoskopas Vėžiams

Liepos mėnesį Vėžiai turės priimti keletą svarbių sprendimų. Mėnuo bus turtingas susitikimais su draugais ir bendravimu. Su savo antrąja puse Vėžiai patirs daugybę ryškių ir romantiškų akimirkų. Antroji liepos pusė atneš apreiškimų: iš praeities grįš žmogus su naujienomis arba bus atskleista sena paslaptis. Atsargiai: šis mėnuo kelia pavojų. Liepos mėnesį Vėžiai gali patekti į avariją ir susižeisti nugarą. Ypatinga sėkmė laukia Vėžių, dirbančių su žmonėmis. Liepa jiems žada karjeros ir finansinį postūmį.

Liepos mėnesio horoskopas Liūtams

Liepa išves Liūtą iš komforto zonos ir suteiks jam galimybę realizuoti save. Jiems taip pat bus skirtas kūrybinės veiklos laikotarpis. Tačiau Lūtai turės tapti griežtesni ir rimtesni. Jam taip pat pravartu peržiūrėti savo socialinį ratą ir atsisakyti žmonių, kurie jį skaudina ir traukia žemyn. Liūtų kilnumas prieš šias asmenybes yra bejėgis.

Liepos mėnesio horoskopas Mergelėms

Liepa Mergelėms bus labai produktyvi. Jų kruopštumas ir skrupulingumas atves juos prie norimo rezultato. Tačiau už tai, kad pasieksite savo tikslus, teks susimokėti laiko trūkumu. Asmeniniame gyvenime yra didelė kivirčų ir konfliktų su artimaisiais rizika. Be to, liepą Mergelėms geriau susilaikyti nuo dažnų išvykų į barus. Vienišiems šio ženklo atstovams žvaigždės žada pažintį su įdomiais priešingos lyties žmonėmis. Antrąją mėnesio dekadą Mergelės turės laikytis finansinio santūrumo.

Liepos mėnesio horoskopas Svarstyklėms

Liepos mėnesį Svarstyklės bus labai suglumusios dėl aplinkinių įvykių. Jie jausis nesuprasti ir neįvertinti tiek artimųjų, tiek darbe. Neatmetama galimybė, kad nutrūks santykiai su partneriu. Be to, viską galima sugadinti keliomis frazėmis. Liepos mėnesį jie turės priimti visus sprendimus šaltu protu. Priešingu atveju gali kilti bėdų. Svarstyklėms šį mėnesį bus naudinga daugiau dėmesio skirti vaikams. Taip pat šio ženklo atstovams liepą tiesiog reikia poilsio.

Liepos mėnesio horoskopas Skorpionams

Liepos mėnesį Skorpionų gyvenime bus ryškios tendencijos. Šio ženklo atstovai galės pagaliau atsikvėpti ir atsikratyti neigiamų minčių. Liepa Skorpionams bus puikus metas užmegzti ir sustiprinti pažintis. O įsimylėjimo jausmas tiesiogine to žodžio prasme pakylės juos į dangų. Liepos mėnesį jų jausmai labai pakeis jų požiūrį. Šis mėnuo taip pat bus puikus metas ženklo šeimos atstovams. Jiems bus naudinga leisti laiką su vyresniais giminaičiais ir vaikais. Liepos pradžioje Skorpionams vertėtų prisiminti apie sportą. Mankšta pagerins sveikatą.

Liepos mėnesio horoskopas Šauliams

Liepos mėnesį Šauliai mažiau norės žalingų įpročių. Antrasis vasaros mėnuo – puikus metas mesti rūkyti ir apriboti alkoholio vartojimą. Šeimos gyvenime viskas pagerės. Bet kokie eksperimentai su vaizdu taip pat bus naudingi. Tačiau antrąją mėnesio dekadą iš praeities gali iškilti tamsios paslaptys ir nemalonūs faktai, kurie gali aptemdyti Šaulių gyvenimą. Jie gali pakenkti savigarbai. Liepos mėnesį šio ženklo atstovams reikia pailsėti, kad vėliau galėtų visiškai įsitraukti į darbą.

Liepos mėnesio horoskopas Ožiaragiams

Ožiaragiai liepą turi skirti dėmesio sveikatai. Geriausia būtų apsilankyti turistiniame kurorte, sanatorijoje arba išvykti į gamtą. Šio ženklo atstovai šiuo metu patiria išsekimą ir perdegimą. Liepos mėnesį Ožiaragiai taip pat bus jautrūs nuolatiniams pokyčiams. Mėnuo jiems žada keliones ir daugybę užduočių. Tuo pačiu metu jie galės atsipalaiduoti su savo artimaisiais. Ožiaragiai 2022 m. liepą turės atostogų artimųjų rate, vestuvių, gimtadienių.

Liepos mėnesio horoskopas Vandeniams

Vandenio ženklo atstovams liepą, deja, viskas klostysis ne taip gerai, kaip norėtųsi. Norėdami kilti karjeros laiptais, turėsite sunkiai dirbti ir išsunkti save. Bus sunku kovoti su tinginyste, kuri juos prispaus prie sofos. Be to, Vandeniai daugeliui žmonių gadins nuotaiką savo niūria nuotaika ir pesimizmu. Pirmąją mėnesio dekadą jų laukia ginčai ir kitų nesupratimas. Liepa šio ženklo atstovams turėtų būti vidinio persitvarkymo laikotarpis. Tai bus skausminga, bet niekur be to neapsieisite.

Liepos mėnesio horoskopas Žuvims

Liepos mėnesį Žuvys pajus visus vasaros malonumus, pasiners į ramybę ir apmąstymus. Sudėtingos užduotys jiems bus pavestos be vargo. Žuvys ryškiai reaguos į patarimus ir atsivers žmonėms. Liepos mėnesį jie gali pakeisti savo įvaizdį ir pradėti aktyviai siekti saviugdos. Saulė, oras ir šiluma tiesiogine prasme pakeis Žuvis. Kitaip tariant, liepą Žuvys bus labai aktyvios, pasiruošusios pokyčiams, o svarbiausia – turės energijos visa tai atlikti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai