Lūpų dažų spalva pagal Zodiako ženklą

Lūpdažiai pagal Zodiako ženklą

Astrologai pastebi, kad beprotiškas kosmetikos naudojimas gali turėti neigiamos įtakos vieno ar kito Zodiako ženklo energijai. Todėl geriau iš karto suprasti, kurie lūpų dažai jums tinka. Tinkamos spalvos pagalba ne tik pasitikėsite savimi, bet ir galėsite patraukti vyrų dėmesį.

Avinas

Raudoni lūpų dažai idealiai tinka drąsiems ir ryžtingiems Avinams, kurie tik pabrėš jų charakterio privalumus. Pasidažiusi lūpas būtent šia spalva, jausitės dar labiau pasitikinti savimi ir pavydės visi.

Jautis

Iš prigimties Jaučiai yra labai buitiški ir stabilūs žmonės, nemėgstantys staigių ir netikėtų pokyčių. Kreminės spalvos lūpų dažai jums būtų idealūs. Taigi galite padaryti savo lūpas putlesnes ir pabrėžti savo moteriškumą.

Dvyniai

Jums tiks persikinio atspalvio lūpų blizgis. Jo pagalba galėsite pasirūpinti savo lūpomis, kad jos neskilinėtų, bei padaryti jas išraiškingesnes suteikdamos lengvo blizgesio.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo damos labai mėgsta sultingumą ir stilių, todėl renkasi tokias spalvas kaip rožinė ar raudona. Šių atspalvių lūpų dažai ant jūsų lūpų atrodys nuostabiai.

Liūtas

Liūtai įpratę spindėti kaip ant raudono kilimo. Todėl dauguma renkasi tik pačias ryškiausias spalvas. Tačiau nereikėtų koncentruotis tik į raudonus lūpų dažus, atidžiau pažvelkite į rudą spalvą, ypač jei esate tamsiaplaukė.

Mergelė

Perfekcionistėms Mergelėms puikiai tinka kreminės spalvos lūpų dažai, nes teisingai juos pritaikius, atrodysite ypač šauniai. Stiliaus glaustumas ir santūrumas yra jūsų stiprioji pusė.

Svarstyklės

Jei nenorite suklysti pasirinkdami lūpų dažus, pirkite švelniai rožinius. Juos galima papildyti rudu pieštuku, kuris lūpų kontūrą pavers išraiškingesniu.

Skorpionas

Norėdami įvaizdžiui suteikti prašmatnumo ir aistros, galite naudoti tamsius lūpų dažus. Iš pirmo žvilgsnio jums tai gali pasirodyti agresyvu, tačiau vakariniam makiažui geresnio varianto tikrai nerasite.

Šaulys

Moterys, gimusios po Šaulio zodiako ženklu, mėgsta išreikšti save. Ir jūs galite tai padaryti su makiažo pagalba. Pabandykite dažyti lūpas matiniais violetiniais lūpų dažais. Įspūdį padarysite ne tik vyrams, bet ir varžovėms.

Ožiaragis

Stilingiems Ožiaragiams labiausiai tinka skaidrus lūpų blizgis, kuris suteiks blizgesio ir padarys jas putlesnes. Be to, tokį blizgesį galima derinti su bet kokio stiliaus apranga ir prie bet kokio makiažo.

Vandenis

Vandenio moterys turi netradicinį mąstymą, todėl eksperimentai joms yra viskas. Astrologai teigia, kad galima eksperimentuoti ir su makiažu, pavyzdžiui, su turkio spalvos lūpų dažais. Žinoma, tai nėra kasdienis pasirinkimas, bet jei labai nori, tai kodėl gi ne.

Žuvys

Saldžioms, švelnioms ir romantiškoms Žuvims tiks subtilių atspalvių lūpų dažai ar blizgis. Jūs nemėgstate šokiruoti publikos, pirmenybę teikiate kuklumui. Ir visi žino, kad kuklumas moterį tik pagražina.

Dalintis:
Exit mobile version