Meilės horoskopas 2022 metams

Meiles horoskopas 2022 metams

Meiles horoskopas 2022 metams

Mėlynojo vandens tigro metai palankūs meilės santykiams, nes vandens stichija – tai jausmai ir emocijos, sielos jausmai.

Tigras yra aistringas ir mylintis gyvūnas, 2022 m. į daugelio žmonių gyvenimus atneš audringų romanų ir ryškių romantiškų įvykių.

Venera, atsakinga už meilę ir santykius, visą 2022 m. sausį yra retrogradinėje fazėje (tai vyksta kas 1,5 metų) Ožiaragio ženkle. Šiuo laikotarpiu numatoma mažiau emocijų ir daugiau racionalių sprendimų, kurie padeda susitarti ir kurti realistiškus ateities planus.

Marsas atsakingas už fizinę trauką meilės santykiuose, Venera – už jausmus, o abi planetos kartu sukuria energijos srautus, kurie veikia žmones. Nuo 2022 m. spalio 30 d. iki 2023 m. sausio 2 d. Marsas yra retrogradinis, o tai pasitaiko labai retai – kas 2 metus ir 2 mėnesius.

2022 m. kovas ypač palankus meilės santykiams – Marsas ir Venera susijungia pirmajame Vandenio laipsnyje, o tai atneš netikėtą malonų posūkį asmeniniame gyvenime. Tai atsinaujinimo, romantikos ir abipusio susidomėjimo pažadinimo laikotarpis.

Meilės horoskopas 2022 metams – Visiems zodiako ženklams

Avinas (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis-birželis: šiuo laikotarpiu reikės labai daug energijos, kuriai reikės išeities. Aistros karštis skatina ryškius romantiškus susitikimus, pavydą, išsiskyrimus ir susitikimus – kai tik aistra atslūgsta, ji vėl kyla. Pirmoje metų pusėje meilė ir ginčai eis greta.

Liepos-gruodžio mėnesiai: ramesnis laikotarpis asmeniniame gyvenime, bet tikrai ne nuobodulio metas. Veikiau tai laikas, kai reikia iš naujo įvertinti santykių svarbą ir apibrėžti savo vaidmenį poros santykiuose. Reikia skubiai atkurti senus ryšius, atnaujinti partnerystę ir pakelti esamus santykius į kitą lygmenį.

Jautis (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis – birželis: metų pradžioje teks daug ką “ištverti”, tačiau jūsų vidinė stiprybė didžiulė, todėl sugebėsite išlaikyti ramybę ir išspręsti net sudėtingiausias asmeninių santykių problemas. Aplinkybės geriausiai tinka bendram verslui, šeimos verslui, kurti.

Liepa – gruodis: sugebate suderinti ir derinti gražų ir naudingą, o tai suteikia jums laimės ir džiaugsmo, be to, materialinės vertybės ir turtai jus pasiekia romantiško partnerio ar sutuoktinio dėka. Jei ieškote meilės – sėkmė jums nusišypsos, svarbiausia, neleiskite sau nusivilti, būkite atviri, tarp kitų žmonių.

Dvynys (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis-birželis: Nuo pavasario vidurio bus daug lengviau kurti partnerystę, spręsti esamų santykių su kitais problemas, užmegzti naujus romantiškus santykius, užmegzti draugystę. Po praėjusio dvejų metų ciklo, kuris atnešė daug gyvenimo pamokų, jausitės patogiai.

Liepos-gruodžio mėnesiai: kokybinės permainos jūsų asmeniniame gyvenime. Jei dažnai lankotės kitose šalyse, gali būti, kad jūsų gyvenimą pakeis susitikimas su užsieniečiu, dėl kurio pasikeis jūsų dabartinė padėtis meilės srityje. Tačiau būkite atsargūs – kelionės į užsienį gali sugriauti santuoką.

Vėžys (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis-birželis: įdomus gyvenimo laikotarpis, pasižymintis karminėmis situacijomis ir suvokimu, dvasiniu augimu. Bet taip pat tai, kas tęsiasi jau daugelį metų ir jus žlugdo. Balandžio 15 d. į jūsų ženklą įžengs karminis neigiamas taškas – Juodasis Mėnulis, kuris iki 2023 m. sausio 9 d. keliaus per Vėžio ženklą. Viena vertus, tai nelengvi metai, tačiau kartu tai ir išsilaisvinimo metai – karminiai mazgai atrišami visose asmeninėse srityse – šeimos reikaluose, santuokiniuose ir kituose santykiuose.

Liepos-gruodžio mėn. – palankesnis laikotarpis nei ankstesniais mėnesiais. Galite sutikti žmogų iš praeities, kuris apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis arba atvirkščiai. Nebijokite užmegzti naujų santykių, net jei praeityje turėjote neigiamos patirties.

Liūtas (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis – birželis: tiesiogine prasme nuo pirmųjų naujųjų metų dienų jausitės kaip laimingas žmogus. Galimi gausūs romantiški susitikimai, meilės nuotykiai, pagundos ir vilionės. Daugelis ribojančių praėjusių metų aplinkybių nebetrukdo mėgautis romantika ir kurti ateities planų.

Liepa-gruodis: stabilūs meilės santykiai ir stabilios santuokos 2022 m. daugeliui Liūtų yra realybė. Tuo tarpu kartu su stabilumu ateina ir rimtumas, kuris antrąjį pusmetį gali sukelti monotoniją. Rūpinkitės savo meile – bėgant metams ji gali tapti geresnė ir stipresnė.

Mergelė (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis-birželis: galimas susitikimas su potencialiu romantišku partneriu, su kuriuo yra aiškus amžiaus skirtumas. Jūsų artimieji, giminaičiai, gali neigiamai vertinti jūsų pasirinkimą. Tačiau jūsų užduotis – neprarasti šanso, jei esate vienišas, ir nesugadinti esamų meilės santykių ar santuokos.

Liepa-gruodis: laikui bėgant, meilėje vis mažiau rūpesčių ir daugiau malonumo. Jaučiate, kad jūsų partneris prisiima atsakomybę už jus ir padeda jums išbristi iš sunkių emocinių būsenų, susijusių su ankstesniais santykiais. Jei santykiai yra vangūs, užsitęsę, 2022 m. gali būti sudaryta oficiali santuoka.

Svarstyklės (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis – birželis: metų pradžia gana sudėtinga, apie save primena partneriai iš praeities, o tai sukelia sielos emocijų audrą. Pavasaris atneš nemažai malonių staigmenų meilės srityje, tačiau dažnai aplinkybės nebus palankios ilgalaikiškumui ir stabilumui. Todėl nesureikšminkite planavimo, tiesiog leiskite netikėtumams įvykti savaime. Meilės reikalai įmanomi draugų dėka. Arba žmogus, kurį laikėte draugu, tampa jūsų romantišku partneriu.

Liepa-gruodis: Šiuo laikotarpiu dažniau nei įprastai kyla sunkumų asmeniniuose santykiuose. Tačiau juos labiau lemia išorinės aplinkybės, įstatymai, tradicijos, papročiai ir kitų nuomonė.

Skorpionas (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausio-birželio mėnesiai: Metų pradžia – svajonių, romantikos ir besiformuojančios meilės laikotarpis. Ši meilė gali būti pernelyg tolima, kad taptų tikra, ir ilgą laiką gali būti platoniška. Artėjant vasarai aplinkybės paskatins jus ryžtingai veikti ir padės įgyvendinti savo svajones.

Liepa-gruodis: šiuo laikotarpiu vyksta lemtingi įvykiai, partneriai iš praeities daro didelę įtaką jūsų gyvenimui. Gali būti, kad atsitiktinai sutiksite ilgametę meilę, bet vėliau tai gali peraugti į slaptus aistringus santykius. Krizinis laikotarpis jums yra 2022 m. lapkritis ir gruodis. Santykiai gali nutrūkti akimirksniu, bet tuo pat metu jie gali atgimti iš naujo.

Šaulys (meilės horoskopas 2022 metams)

Nuo sausio iki birželio: 2022 m. gegužę-birželį galite įgyvendinti savo meilės planus rizikuodami. Apskritai aplinkybės šiais metais jums bus palankios, tačiau tam, kad asmeninių santykių planai taptų realybe, reikia įvykdyti tam tikras sąlygas. Santykių kokybė ir trukmė greičiausiai priklausys nuo jūsų.

Liepa – gruodis: jaučiate, kad artėja kažkas gero meilės srityje. Tai gali būti oficiali santuoka arba vaiko gimimas, o gal net persikėlimas į kitą šalį pas mylimą žmogų. Net jei 2022 m. lapkričio-gruodžio mėnesiais iškils kliūčių, neatsisakykite savo ketinimų.

Ožiaragis (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis-birželis: Metų pradžioje teks spręsti partnerystės problemas. Reikia įgyvendinti beveik nerealią meilę, atrodo, kad aplinkybės verčia tai daryti. Nuo vasario mėnesio situacija gerokai pagerėja – asmeninėje srityje atsiranda sąmoningumas ir tam tikra stabilizacija. Metų viduryje dalykiniai santykiai gali virsti meilės santykiais, ir atvirkščiai, tačiau dėl to kyla papildomų sunkumų pasireikšti socialinėje aplinkoje.

Liepa – gruodis: stenkitės blaiviai žvelgti į partnerį ir neidealizuoti meilės. Kuo labiau žavitės, tuo labiau nusivilsite. 2022 m. ruduo bus vienas geriausių laikotarpių spręsti sudėtingiausius meilės srities klausimus.

Vandenis (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis-birželis: laisvės paieškos, meilė be įsipareigojimų veda į vienatvę. Ypač tai pajusite metų pradžioje. Taip pat yra pavojus greitai susituokti, bet kad ši santuoka būtų ilgaamžė, jums reikia partnerio, kuris būtų stabilesnis arba turėtų pasaulinės išminties. Apskritai šiuos metus galima pavadinti nuobodžiais meilės santykių požiūriu, tačiau jei esate vyresnis nei 40 metų Vandenis, visata suteiks jums visas galimybes pagaliau atrasti laimę asmeniniame gyvenime.

Liepos-gruodžio mėnesiais: jums palankus laikotarpis, ypač 2022 m. lapkritį ir gruodį. Galėsite ištaisyti visas padarytas klaidas, užmegzti santykius su mylimu žmogumi, susigrąžinti jums brangius santykius.

Žuvis (meilės horoskopas 2022 metams)

Sausis-birželis: 2022 m. jums seksis, ir tai pasakytina ne tik apie meilės santykius. Net jei romantiškas santykių laikotarpis baigiasi ir jie netampa rimtesni, draugystė išlieka ir pasibaigus santykiams. Galimi susitikimai ir pasiūlymai iš žmogaus, kuris jau turi neigiamos asmeninių santykių patirties. Tačiau 2022 m. jūsų psichinė galia yra tokia didelė, kad galite daryti įtaką ne tik pavieniams žmonėms, bet ir jų masėms. Taip padėdami kitiems išsilaisvinti nuo sunkių emocijų, atversite sau naujų teigiamų perspektyvų meilės srityje.

Liepa-gruodis: suprasite, kad tai vieni geriausių metų šeimyniniam gyvenimui ir romantiškiems santykiams. Tam tikros kliūtys ir vėlavimai 2022 m. lapkričio-gruodžio mėn. nesugadins bendro teigiamo fono.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš mobilios versijos