Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Meilės horoskopas 2022 metų spalio mėnesiui

Jei nekantraujate sužinoti, ko tikėtis meilės srityje spalio mėnesį, atsiverskite meilės horoskopą ir perskaitykite savo ženklo prognozes. Sužinosite, kuriam iš ženklų pasiseks meilėje, o kuriems teks dar šiek tiek palaukti, kol laimė pasibels į jų duris.

Jautis

Jaučio laukia romantiškas mėnuo, kuris bus kupinas įdomių įvykių. Jei jūsų santykiai tik vystosi, o situacija dar labai dviprasmiška, spalis viską sustatys į savo vietas. Taip pat daugelis Jaučių turėtų pasiruošti kardinaliems pokyčiams meilės santykiuose – poros tikisi arba vestuvių, arba išsiskyrimo. Vieniši ženklo atstovai turėtų būti atsargesni su naujomis pažintimis.

Dvyniai

Dvyniams 2022 metų spalio mėnesio meilės horoskopas žada romantiškų jausmų paaštrėjimą ir pasinėrimą į meilės baseiną. Protas čia gali nukrypti į antrą planą, todėl rekomenduojame būti atsargiems. Susituokę dvyniai gali susidurti su konfliktais ir nesusipratimais, todėl turėsite pabandyti užmegzti santykius. Turėsite pažaboti savo pavydą, kad išvengtumėte kivirčų.

Vėžys

Jeigu Vėžiai turi savo požiūrį ir jį gina, taip pat įsiklauso į savo norus, tai spalis jiems bus labai romantiškas ir malonus. Vieniši Vėžiai turi galimybę susirasti savo tikrąją meilę, o ateityje susieti savo gyvenimą su ja santuoka. Tačiau būkite atidūs, ką jums sako intuicija, nes ji tikrai jūsų nenuvils.

Liūtas

Liūtams, kurie anksčiau negalėjo laimėti savo meilės, spalį pasiseks – rinksis jie, o ne jie. Asmuo, kuris anksčiau buvo patikęs, padarys pirmąjį žingsnį, ir tai gali atsitikti labai spontaniškai. Jei santykius palaikote ilgą laiką, antrą rudens mėnesį kils noras ką nors keisti – galbūt pradėti gyventi kartu ar net susituokti.

Mergelė

Antrasis rudens mėnuo Mergelei žada būti ramus ir stabilus. Santykiuose su savo sielos draugu nesitikima nieko ypatingo – viskas vyks pagal standartinį jūsų santykių scenarijų. Mergelėms teks tik padirbėti su savo pavydu, nes tai gali sugriauti net atkakliausius jausmus. Spalis netinkamas naujiems santykiams užmegzti, todėl atsiradus naujam žmogui geriau tiesiog pabendrauti su juo ramioje atmosferoje.

Meilės horoskopas 2022 metų spalio mėnesis

Svarstyklės

Svarstyklėms spalis gali būti tas momentas, kai asmeninio gyvenimo problemos pasiekia maksimumą. Todėl teks užduoti sau aiškų klausimą – ar jums reikia šių santykių ir ko iš jų tikitės. Jei kilo mintis apie išsiskyrimą, geriau tai padaryti šį mėnesį. Ir jei jūsų širdis vis dar laisva, prieš užmegzdami santykius turėsite aiškiai apibrėžti jų tikslą.

Skorpionas

Skorpionų asmeniniame gyvenime laukia visiškai naujas laikotarpis – audringas, aistringas ir labai įvykių kupinas. Jūsų laukia malonios staigmenos ir norų išsipildymas, o beveik visame tame svarbų vaidmenį vaidins jūsų antroji pusė. Turėkite tai omenyje ir būkite dosnūs pagirti. Tiems, kurių širdis laisva, yra rekomendacija – būkite dėmesingi žmonėms, kurie nori užimti svarbią vietą jūsų gyvenime.

Šaulys

Spalis Šauliams teigiamų pokyčių neatneš, o rugsėjį pasirodžiusios problemos vargins ir toliau. Antrajai Šaulio pusei šis mėnuo taip pat bus sunkus, nes jie tiesiog neatpažins savo anksčiau žavėjusio mylimojo. Vieniši Šauliai taip pat neturi šansų pagerinti savo asmeninio gyvenimo, todėl geriau pasirūpinkite savimi ir savo savijauta.

Ožiaragis

Ožiaragiai, kuriems praeityje nepavyko susirasti sielos draugo, šį mėnesį taip pat nepavyks. Tačiau tik tie, kurie gali laukti, gali pasiekti savo tikslą, todėl būkite kantrūs. Šio ženklo atstovai, kurie jau palaiko santykius, turėtų judėti į priekį ir tobulėti . Gali kilti konfliktų tarp įsimylėjėlių, tačiau jie niekaip neturės įtakos ateičiai.

Vandenis

Vandenių padėtis gana nestabili, nes gali kilti konfliktų su mylimu žmogumi. Gali kilti nesusipratimų ir įtampos. Tačiau nereikėtų ieškoti kaltų, nes abu žmonės turėtų dirbti poroje. Labai svarbu išmokti klausytis ir išgirsti mylimą žmogų, kad savo elgesiu neužmuštumėte jausmų ir meilės. Jei jausmai tikrai yra, visada galite rasti išeitį ir suprasti žmogaus
veiksmus.

Žuvys

Žuvims nebus atimtas priešingos lyties dėmesys, todėl joms teks rinktis iš kelių variantų. Tos Žuvys, kurios anksčiau buvo nusivylusios meile, laukia naujo žmogaus – mylinčio ir supratingo – atsiradimo. Trumpalaikiai romanai atostogaujant nieko gero neprives, todėl geriau jų nepradėkite.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai