Naujas 2022 metų rugpjūčio mėnesio horoskopas


Rugpjucio menesio horoskopas 2022

Rugpjucio menesio horoskopas 2022

Artėja 2022 m. rugpjūčio mėnuo, o tai reiškia naujas galimybes. Kad nepraleistumėte progos ir išvengtumėte santykių nesklandumų, verta pasidomėti astrologiniais horoskopais. Pristatome rugpjūčio mėnesio horoskopus visiems zodiako ženklams.

Avinas (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Rugpjūtį Avinai galės rasti sprendimus daugeliui klausimų, kurie atrodė neišsprendžiami. Tai ypač pasakytina apie finansines problemas. Ieškodami teisingo kelio klausykite savo intuicijos, bet neignoruokite artimųjų patarimų. Jie bus labai savalaikiai ir apsaugos jus nuo skubotų žingsnių.

Nebijokite pasakyti, ką galvojate. Tai atbaidys kritikus ir įtikins šalininkus jūsų sąžiningumu ir patikimumu. Galėsite susirasti naujų draugų ten, kur jų nesitikėjote.

Mėnesio pabaiga žada įdomių romantiškų nuotykių. Mėgausitės nauja patirtimi ir skraidysite ant meilės sparnų.

Jautis (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Rugpjūtis Jaučiui bus didelių planų mėnuo. Planus jau galite sudarinėti nuo pat pirmųjų dienų. Ypač palankūs projektai susiję su pomėgiais ir sportu.

Mėnesio viduryje šio ženklo žmonėms norėsis įvairiausių nuotykių. Tačiau būkite atsargūs, nes yra rizika susidurti su sukčiavimu ar atsitiktine apgaule.

Trečiąją rugpjūčio dekadą saugokite savo piniginę nuo neapgalvotų pirkinių ir nervus nuo konfliktų su viršininkais. Jūs nebūsite laimėtojas. Geriausia, ką galite padaryti, tai ginti savo dabartines pozicijas.

Dvynys (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis – toks turėtų būti rugpjūčio mėnesio Dvynių šūkis. Jūsų žinių troškimas ir entuziazmas padės jums išmokti ir sujungti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus mokslus. Gyvenimo patirtis padės jums sužinoti, kaip panaudoti įgytas žinias – tiek sau, tiek aplinkiniams.

Meilės reikalai bus ramūs ir taikūs. Žvaigždės nežada tokių emocijų protrūkių, prie kokių esate įpratę. Bet tai gerai: jūsų mintys bus sutelktos į ką nors kita.

Daugeliui Dvynių rugpjūčio mėnesį gresia pervargimas.

Mėnesio pabaigoje vykstanti jaunatis paskatins Dvynius imtis pokyčių. Persikraustymas, darbo ir šeimyninės padėties pokyčiai vyks sklandžiai.

Vėžys (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Vėžiai rugpjūtį turės daug dirbti. Tačiau jūs žinote, kaip tai padaryti, todėl kasdienė rutina jums netrukdys. Bus daug sunkiau priimti sprendimus. Pasirinkimai gali būti kokie tik norite, tačiau jie nulems jūsų gyvenimą ateinančiais metais. Turėkite tai omenyje sakydami “taip” arba “ne”.

Mėnesio viduryje žvaigždės žada malonių staigmenų. Tai gali būti dalykai, apie kuriuos seniai svajojote, pasiūlymai, kurių laukėte, arba kelionė į šalį, į kurią jau tikėjotės nuvykti.

Pasinaudokite šia likimo dovana ir kaupkite teigiamas emocijas. Tai pravers, kai jus užklups kitos smulkios bėdos.

Rugpjūčio pabaiga atneša naują posūkį santykiuose su šeima ir draugais. Venkite kivirčų ir ginčų. Geriausia priemonė visoms problemoms spręsti yra kompromisas.

Liūtas (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Mėnesio pradžioje Liūtas suksis įvykių sūkuryje. Išlaikyti ramybę bus labai sunku, bet būtina. Jei nesustosite, būsite nuneštas labai toli nuo įėjimo taško. Išlipti teks pačiam. Grįždami galite daug prarasti.

Būkite rimti, ypač dėl finansų ir turto. Neskubėkite investuoti į didelius pirkinius. Būkite atsargūs dėl sukčiavimo sudarant nekilnojamojo turto sandorius. Pasekmės gali būti kritinės.

Aplinkiniams paliksite neišdildomą įspūdį. Daugelis priešingos lyties atstovų norės susipažinti su drąsiuoju Liūtu arba žaviąja Liūtaite. Meilė iš pirmo žvilgsnio gali peraugti į ilgus ir tvirtus santykius.

Mergelė (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Rugpjūčio pradžioje Mergelės vyrai neturėtų jaudintis dėl smulkmenų. Pasaulis nuolat keisis ir dažniausiai į gerąją pusę. Kartais jums atrodys, kad taip nėra, bet laikas viską sudėlios į savo vietas.

Antroji mėnesio dekada bus optimali svarbiems sprendimams priimti ir gyvenimo pasirinkimams. Taip, tai tiesa – rugpjūtį turėsite priimti tam tikrus sprendimus ir laikytis pasirinkto kelio. Bus nelengva pasirinkti, bet kelio atgal nėra. Žvaigždės siūlo vadovautis intuicija.

Rugpjūčio pabaigoje gali atsinaujinti senos problemos, kurias ilgai ir atkakliai ignoravote. Atsikratykite jų vienu ypu. Tai padės jums išvalyti savo gyvenimą nuo nepageidaujamų žmonių ir įvykių ir atlaisvinti vietą naujiems iššūkiams.

Svarstyklės (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Rugpjūtis Svarstyklėms bus lengvas ir harmoningas mėnuo. Lengvai užmegsite naujų pažinčių ir taip pat lengvai nutrauksite senus ryšius. Jei norite pakeisti darbą ar gyvenamąją vietą, jums taip pat pasiseks. Jus paveiks teigiamos tendencijos visose srityse.

Rugpjūčio viduryje atrodys, kad jums nusišypsojo sėkmė. Dabar turėsite dėti dvigubai daugiau pastangų, kad pasiektumėte dar geresnius rezultatus. Problemos gali kilti dėl senų pažįstamų. Gali paaštrėti užsitęsę konfliktai ir nebaigtos intrigos.

Paskutinę mėnesio savaitę būsite ypač įtaigūs. Išnaudokite šį laiką, kad gautumėte tai, ko norite iš savo vadovų. Jei turite kūrybinį projektą, dabar pats geriausias laikas jį reklamuoti.

Skorpionas (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Žvaigždės rodo, kad rugpjūtis Skorpionams bus karjeros pažangos mėnuo. Mėnesio pradžioje išryškės darbo klausimai. Ankstyva sėkmė jūsų ambicijas padidina daug kartų. Nebūkite arogantiški: pasitikėjimas yra gerai, bet jeigu pasitikite savimi per daug – galite viską prarasti.

Asmeninis gyvenimas liks antrame plane. Jūsų partneris gali manyti, kad jį pamiršote. Tai sukels nesusipratimų ir ginčų iki pat išsiskyrimo. Skirkite dėmesio artimiesiems, bet nepamirškite ir savęs. Galų gale, jei kas nors trukdo judėti pirmyn, galbūt turėtumėte judėti pirmyn vienas.

Mėnesio pabaigoje jūsų sveikata ims blogėti. Kad išvengtumėte rimtų problemų, skirkite laiko poilsiui. Kelionė prie vandens telkinio, net ir trumpa, bus ypač naudinga. Tai sugrąžins jums prarastas jėgas.

Šaulys (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Šaulių pajėgumas rugpjūčio mėnesį pasieks aukščiausią tašką. Turėsite laiko nuveikti viską, ką planavote, ir net šiek tiek daugiau. Pakeliui į pasiekimus jums trukdys tik pablogėjęs idealizmas. Dėl to ne visai teisingai suvoksite tikrovę ir šiek tiek paskęsite debesyse. Tačiau idėjos, kurios skiriasi nuo daugumos, atvers jums naujų perspektyvų.

Gali kilti bendravimo sunkumų asmeniniame gyvenime. Jums sunku rasti kompromisą. Gindami savo požiūrį nepamirškite, kad kartais geriau būti laimingam nei teisiam.

Rugpjūčio trečiąją dekadą Šauliai taps ypač pažeidžiami ligų. Atsargumo priemonės ir savalaikė izoliacija galėtų padėti išvengti sunkių pasekmių.

Ožiaragis (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Ožiaragiai bus visiškai harmoningi visose gyvenimo srityse. Žvaigždės nežada jokių ryškių įvykių, tačiau tai tik į naudą. Dabar būtų tinkamas metas pailsėti nuo įnirtingų praeities atakų ir pasiruošti ateities mūšiams.

Neplanuokite dramatiškų pokyčių – tiesiog leiskitės į priekį. Šiuo metu neveiklumas yra geriausias jūsų draugas. Daugelis problemų išsispręs savaime, jums tiesiogiai nedalyvaujant.

Meilės fronte taip pat ramu. Šiek tiek sugadinti nuotaiką galėtų tik pernelyg didelis jūsų sielos draugo savarankiškumas. Tačiau net ir čia turėtumėte laikytis nesikišimo principo: tiesiog stebėkite iš šono, ir viskas pagerės.

Vandenis (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Rugpjūtis Vandeniui bus labai turiningas. Nuveiksite daug ir norėsite daugiau. Kažkuriuo metu jums atrodys, kad bandote aprėpti begalybę, o jūsų jėgos senka. Akys bijo, o rankos – ne. Nedvejodami eikite į priekį, nes ten jūsų laukia dar įdomesni nuotykiai.

Pats neramiausias metas bus mėnesio pradžia. Jūsų nuotaika keisis maždaug kas valandą, o tai sugadins daug nervų jums ir jūsų artimiesiems. Tada pagaliau nustatysite teisingą judėjimo vektorių, ir harmonija pamažu atsistatys.

Trečioji rugpjūčio dekada tinkama kelionėms. Ar tai bus atostogos, ar kelionė, ar tiesiog nedidelė išvyka į gamtą – žvaigždės sako, kad bet koks variantas pasiteisins ir suteiks daug teigiamų įspūdžių.

Žuvis (rugpjūčio mėn. horoskopas)

Žuvims metas rimtai padirbėti ir susikaupti. Požiūris “imk arba palik” nepadės – rugpjūtį turėsite viską atlikti kruopščiai ir sąžiningai. Dėl klaidų galite sulaukti kritikos, o tai gali turėti didelės įtakos jūsų savijautai.

Mėnesio viduryje pasinaudosite žiniomis, kurios buvo įgytos seniai ir padėtos į gilų stalčių. Jūsų turimi įgūdžiai ir gebėjimai, kurių neturi kiti, atneš jums gerą pelną.

Turėsite tapti diplomatiški santykiuose. Rugpjūtį labai pravers jūsų gebėjimas išvengti aštrių kampų ir iš pradžių sušvelninti konfliktus.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos