Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pačios nemaloniausios moterys pagal Zodiako ženklą

Moterys yra emocionalesnės už vyrus. Kai kurios iš jų yra ypač nemalonios asmenybės. Jos dažnai būna labai nervingos ir nuolat laiko kitus įtampoje. Astrologai tiki, kad nemaloniausios moterys gimsta po trimis Zodiako ženklais. Kokie jie?

Žvaigždžių ekspertai išanalizavo Šaulių, Žuvų ir Svarstyklių horoskopus. Jie teigė, kad pačios nemaloniausios moterys yra būtent šių Zodiako žvaigždynų atstovės.

Trys nemaloniausi zodiakai

Šaulys

Ugnies zodiako ženklas, po kuriuo gimsta lyderiai. Jos yra ugningo temperamento – vyro nelaiko šeimos galva. Nuo jų nuotaikų svyravimų dažnai kenčia partneriai. Šiuo pagrindu nuolat kyla skandalai. Tik protingi ir ramūs kompanionai, kurie vadovaujasi ne jausmais, o protu, gali ištverti Šaulio moteris.

Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimusios moterys iš prigimties yra skandalistės. Jos yra tingios ir nemėgsta dirbti. Vyrai, kurie svajoja apie taiką, harmoniją ir komfortą namuose, gali tik pasvajoti. Gyvenimas kartu tikrai nebus rojus.

Žuvys

Žuvys yra įpratusios pirmiausia rūpintis savimi ir savo interesais. Sunku kurti bendrą gyvenimą su jais. Šios kūrybingos asmenybės nelinkusios eiti į kompromisus ir atsižvelgti į kitų nuomonę. Gyvenimas po vienu stogu su šiomis moterimis yra iššūkis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *