Pinigai, sėkmė ir meilė! Gegužės mėnuo atneš didžiulę laimę trims zodiako ženklams. Ar jūs tarp jų?


Didžiulė laimė

2023-ųjų gegužė mėnuo bus palankus laikotarpis trims Zodiako ženklams. Kažkas gali tikėtis papildomų pajamų, karjeros augimo ar įdomios kelionės, o kiti ras laimę meilėje. Anot astrologų, laimingųjų sąraše yra Avinas, Šaulys ir Svarstyklės.

Avinas

Šio Zodiako ženklo žmonės gegužę leisis į tolimą kelionę – ir tai bus galimybė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Avinas susipažins su įdomiais žmonėmis, sulauks pelningų verslo pasiūlymų ir gali nuspręsti keisti darbą bei gyvenamąją vietą. Jų laukia labai įtemptas metas, kuris suteiks progą padidinti savo turto lygį ir įgyvendinti seną svajonę.

Šaulys

Gegužę Šaulio karjera pradės įsibėgėti. Jie sėkmingai įgyvendins svarbų projektą, kurį įvertins vadovybė. Šie žmonės sulauks paaukštinimo, apie kurį seniai svajojo, žinoma, taip pat padidės atlyginimas. Negana to, Šauliams atsivers naujos perspektyvos – galbūt jie ims mokyti kitus savo verslo, o tai suteiks papildomų pajamų.

Svarstyklės

Svarstyklės gegužę aktyviai įsitrauks į saviugdą – gali pradėti lankyti kvalifikacijos kėlimo kursus. Tačiau pagrindinis mėnesio įvykis vienišiems ženklo gyventojams bus romantiška pažintis. Svarstyklės tiesiogine prasme įsimylės iš pirmo žvilgsnio, ir šis jausmas bus abipusis. Jų laukia didžiulė laimė.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos