Romantiškų nuotykių mėnuo: balandžio mėnesį pagerės trijų Zodiako ženklų asmeninis gyvenimas


Pagerės asmeninis gyvenimas

Antrasis pavasario mėnuo trims Zodiako ženklams atneš jaudinančių romantiškų nuotykių. O tiems, kurie jau turi antrąsias puses, pagaliau “apsišlifuosite” ir pradėsite kurti darnius santykius.

Liūtas

Balandžio mėnesį liūtai suras tai, ko jie ieškojo pastaruosius kelerius metus. Astrologai tikina, kad šis žmogus taps pastebimas minioje.

Šaulys

Kuriam laikui visos santykių problemos išnyks. Šis mėnuo padės surasti nuolatinių kivirčų ir konfliktų su antrąja puse priežastį. Astrologai rekomenduoja nemanipuliuoti, neapsimetinėti ir neapgaudinėti partnerio, o kalbėti tiesiai ir be melo.

Svarstyklės

Svarstyklės pradės džiaugtis gyvenimu. Bendravimas su žmonėmis suteiks neįtikėtiną komfortą, o tarp šių pašnekovų atsiras žmogus, su kuriuo bus galima užmegzti tvirtus santykius.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos