Rugsėjis trims Zodiako ženklams bus naujo gyvenimo pradžia


Skirtingi metų laikai

Perėjimas į naują metų laiką, naujus metus ar net naujos savaitės pradžią visada primena naują etapą. Nenuostabu, kad žmonės paprastai planuoja ką nors pradėti “nuo pirmadienio”. Panašiai yra ir su naujuoju metų laiku. Tačiau šis ruduo kai kuriems iš tiesų bus dramatiškų pokyčių ir naujo gyvenimo pradžia. Astrologai teigia, kad pokyčiai bus teigiami ir viskas išeis tik į gera.

Vėžys

Ekspertai teigia, kad rugsėjis bus sėkmingiausias jūsų metų mėnuo. Jūs maudysitės sėkmės, šlovės, tarpusavio supratimo ir aplinkinių pagarbos spinduliuose. Jausitės labai pasitikintys savimi ir motyvuoti užkariauti naujas aukštumas. Žvaigždės sako, kad būsite labai susikoncentravę į šeimos reikalus, o tai nėra gerai. Perkelkite dėmesį į profesinį gyvenimą, kad nepraleistumėte perspektyvių pasiūlymų ir gerų galimybių tobulėti. Rugsėjį turėsite galimybę pakeisti profesiją arba tiesiog kilti karjeros laiptais esamame darbe.

Skorpionas

Rugsėjis atskleis visą jūsų profesinį potencialą. Nebijokite jokių naujų reikalų ir vadinamųjų neištirtų teritorijų. Jums viskas pavyks, ir iš pirmo karto. Specialistai pataria nebijoti rizikuoti ir leistis į įvairias avantiūras. Šiek tiek jaudulio jums nepakenks, juolab kad šiame žaidime būsite nugalėtojas. Be to, rudens pradžia atneš naujų pajamų šaltinių, o jūs galėsite išspręsti daugybę problemų, kurios jus kamavo ilgą laiką. Asmeniniame gyvenime pasikliaukite savo intuicija – ji jūsų nenuvils.

Žuvys

Rugsėjį pajusite garsųjį permainų vėją. Šiuo metu blaškotės tarp dviejų troškimų: būti remiamam ir būti visiškai nepriklausomam. Rugsėjį galėsite rasti šią pusiausvyrą. Jūsų profesiniame gyvenime atsiras daug galimybių. Jūsų laukia perspektyvūs ryšiai ir pelningi sandoriai. Mėnesio viduryje turėtumėte būti atsargūs ir nepasirašyti dokumentų, kurių iki galo nesuprantate.

Išeiti iš AMP versijos