Šalčiau nei ledkalnis: astrologai įvardijo 3 abejingiausius Zodiako ženklus


Abejingiausi zodiako ženklai

Kiekvienas turi savo empatijos slenkstį. Kažkas gali būti įsijautęs į artimo žmogaus problemą, o kažkas praeis pro šalį ir nepastebės. Astrologai mano, kad šios savybės priklauso nuo Zodiako ženklo. Trijų ženklų atstovai išsiskiria šaltumu.

Žuvys yra labai romantiškos ir emocionalios, jos daug svajoja, tačiau nenori, kad jų norai išsipildytų. Lengviau viską užkrauti ant artimųjų pečių, o paskui klausti jų apie savo pasiekimus. Jei artimieji atsisako išpildyti Žuvų norus, jie iškart tampa priešais. Vandenio ženklo atstovai santykių ir šeimos iširimo nelaiko didele tragedija.

Kitas ženklas, kuris lengvai gali parodyti abejingumą, yra Skorpionas. Jie mato žmones pro pirštus, todėl žino, kas sukelia problemų. Net ir šiuo atveju Skorpionai jūsų nepalaikys, o tik primins, kad prieš veikdami pagalvotumėte.

Šauliai yra labai dalykiški, nebijo rizikuoti ir visada siekia savo tikslų. Jie lengvai pasiekia didelių karjeros aukštumų. Šauliai žino savo vertę ir nesupranta kitų skundų dėl įvairių problemų ir sunkumų. Viso to jie nelaiko svaria priežastimi nekeisti savo gyvenimo.

Išeiti iš AMP versijos