Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Santuokos horoskopas: trys Zodiako ženklai, kurie tuokiasi vėliau

Kai kurie vyrai tuokiasi tik suaugę. Jaunystėje jie nenori apsikrauti santuoka. Astrologai mano, kad pasirengimas santuokai priklauso nuo Zodiako ženklo.

Dvyniai

Dvyniai dažnai nenori tuoktis, nes net sulaukę 30-ies vis dar jaučiasi vaikais. Jie nėra pasirengę prisiimti atsakomybės už savo partnerio gyvenimą, nes kartais negali susitvarkyti su savo gyvenimu. Dvyniai, būdami 35-37 metų, tikrai jau būna pasiruošę tokiam rimtam žingsniui. Ankstyvos šio Zodiako ženklo atstovų santuokos dažniausia nėra sėkmingos.

Vėžys

Vėžiai tik užsinorėję vaikų užsimano tuoktis. Tada jie puola įteisinti santykius su mylima mergina. Be to, šio Zodiako ženklo vyrai nemėgsta vienatvės, nors daugelis jų iš prigimties yra intravertai. Vėžiams reikia „mamos“, kuri jais rūpintųsi ir mylėtų. Svarbiausia leisti Vėžiams pabūti vieniems, už tai jie tikrai gerbs savo antrąją pusę.

Šaulys

Šauliai tuokiasi vėlai, nes labai vertina savo valią. Dauguma Šaulių gyvena civilinėje santuokoje ir tik po daugelio bendro gyvenimo metų išdrįsta tuoktis. Ir tai ne visada savo noru. Neretai šio Zodiako ženklo atstovai tuokiasi, kai jų antra pusė pastoja, arba susitinka su šeimą finansiškai išlaikančiomis moterimis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai