Šaulys – 9-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Šaulys?

Šaulys − tai devintasis Zodiako ženklas (lapkričio 22 − gruodžio 21 d.). Šaulys yra Ugnies ženklas. Jo planeta Jupiteris ir skaičius Trys. Astrologiniai akmenys − ametistas, safyras, smaragdas, agatas. Pagal kinų mitologiją − Gaidys.

Šaulio ženklo žmonių savybės

Šaulys labai romantiškas ir aistringas. Šio zodiako ženklo žmonės, jų jausmai ir ketinimai visados dori ir atviri. Tačiau dažnai tai vertinama kaip tuštybė ir paviršutiniškumas arba apsimestiniai meilikavimai. Dėl to Šauliai neturi kreipti dėmesio į tikrą ar tariamą aplinkinių šaltumą arba dėmesio stoką. Meilėje Šauliai tokie pat azartiški, kaip ir lošime. Juk retas kuris iš jų nelošė kortomis iš pinigų ar bent jau lošimo automatais. Po šiuo zodiako ženklu gimę vyrai – nepaprasti lovelasai; moterys iš jų jaučia nuoširdų rūpestį, švelnumą ir meilumą. Visi Šauliai labai dosnūs, ir paskolinę jums pinigus ar kokį daiktą niekados pirmieji neprimena apie skolą; o jeigu ir primena, tai labai diplomatiškai ir neįkyriai.

Gyvenimas bet kuriam Šauliui – pats tikrasis teatras, o kartais ir cirkas. O pats Šaulys – pagrindinis veikėjas toje scenoje arba arenoje. Narsūs idealistai, gimę po šiuo ženklu, tokie pat linksmi, kaip ir mėgstamiausioji jų šventė – Kalėdos.

Kadangi Šaulys – savotiškai dvigubas ženklas, jo žmonės taip pat būna dviejų tipų. Pirmasis – ištikimas, idealistas ir romantiškas tipas, retai nukrypstantis nuo tiesaus ir siauro dorybės kelio; ir jam visiškai priešingas tipas, kuris, ieškodamas tobulybės, blaškosi tarp meilužių, kol galų gale užmiršta, ko ieškojo. Pirmojo prigimtis aistringa, bet jo seksualinės energijos perteklius sutelkiamas į kūrybinę veiklą. Antrasis tipas, ir vyrai, ir moterys – tai niekada nenurimstantis mergišius.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Šaulys yra visuomet iniciatyvus, apsukrus,
 energingas, veiklus ir sumanus. Jis vadovaujasi ypatingais 
moraliniais ir teisiniais principais. Jis turi didelių planų ir nedelsdamas juos įgyvendina. Įvairiose gyvenimo situacijose Šaulio niekuomet neapleidžia begalinis optimizmas. Jis žino, ko yra vertas, ir bando tai paversti grynaisiais pinigais. Šaulys dirba sąžiningai ir dėl to darbe pralenkia kitus.

Neigiami. Šauliai sunkiai kam nors paklūsta. Be jokio sąžinės graužimo jie eina tiesiai į tikslą ir visai nesirūpina dėl to, kad jie piktina, erzina ar visai atbaido gerą draugą. Besąlygiškai siekdami sėkmės, jie dažnai pervertina savo galimybes. Savo sarkazmu gali įžeisti kitus ir tada veikti labai arogantiškai. Šauliai dažniausiai būna labai paviršutiniški ir blaškosi tarp visiškai priešingų nuomonių.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: