Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šie trys Zodiako ženklai yra pripažinti tikrais gydytojais

Ar žinojote, kad tam tikri Zodiako ženklai gali išgydyti jūsų emocines žaizdas, išklausyti ir suprasti? Tai 3 Zodiako ženklai.

Vėžys

Vėžiai laikomi uždarais ženklais, kurie retai kalba apie save. Tačiau jei paprašysite jų pagalbos, jie visada ras tinkamus žodžius ir duos vertingų patarimų.

Ženklo atstovai gali paguosti ir išgydyti žmones nuo emocinių žaizdų, žinoma paprašę Vėžių pagalbos, nepamirškite padėkoti. Jiems labai svarbu sulaukti padėkų ir atsiliepimų už pastangas.

Mergelė

Mergelės labai mėgsta tvarką, yra dėmesingos smulkmenoms ir gali greitai viską, net ir svetimas problemas, sutvarkyti „lentynose“. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės nesunkiai išspręs nelengvas užduotis, duos patarimų.

Tačiau nereikėtų tikėtis, kad Mergelės jus užjaus. Jiems tai bus dar viena užduotis, kurią reikės išspręsti. Norėdami ištaisyti situaciją, jie parodys savo paramą ne žodžiais, o darbais.

Žuvys

Žuvys dažnai plaukioja debesyse, yra laikomos pernelyg emocionaliomis – ir tai yra jų dovana ir prakeiksmas vienu metu. Ženklo atstovams sunku išspręsti net savo problemas, nes dažnai jie paskęsta daugybėje rūpesčių ir nereikalingų minčių.

Tačiau jei kas nors jų prašo pagalbos, jie pamiršta visus savo reikalus. Žuvys sups jus rūpestingai, prisiims visus sunkumus, yra pasirengusios dėti maksimalias pastangas, kad padėtų žmogui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 2

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai