Šie Zodiako ženklai liks su tuščia pinigine: savaitės pabaiga nebus labai gera


Problemos su pinigais rugsėjį

Astrologai sudarė horoskopą likusiai savaitei ir pasakė, kad artimiausios dienos atneš daug problemų. Dviejų Zodiako ženklų atstovai susidurs su sunkumais ir rizikuos likti su tuščia pinigine. Kas turėtų būti atsargūs – skaitykite toliau.

Skorpionas

Astrologai sako, kad Skorpionams gali kilti problemų darbe. Viršininkai gali nuspręsti jūs “prispausti” su darbais. Neapsieisite be ginčų ir skandalų. O jei nesugebėsite pažaboti emocijų, viskas gali baigtis atleidimu iš darbo.

Pasistenkite nenuleisti rankų, jei nesate pasirengę išsiskirti su senąja darbo vieta. Jei jūsų kantrybė baigiasi ir esate pasiryžęs viską pakeisti, pirmyn. Tai nebus lengva, bet galiausiai vis tiek pavyks.

Vandenis

Astrologai įspėja Vandenius apie pavojų. Galite tapti aferistų aukomis. Atidžiai stebėkite savo pinigus ir neskubėkite su jais atsisveikinti dėl “palankaus” nepažįstamo asmens pasiūlymo.

Be to, neskolinkite pinigų net draugams. Ateinančiomis dienomis turėtumėte kiek įmanoma laikytis atokiau nuo visų su finansais susijusių reikalų. Galite padaryti daug klaidų, todėl savaitgalį praleiskite ramiai ir tyliai.

Išeiti iš AMP versijos