Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Spalio mėnesio meilės horoskopas 2021

Žvaigždės turi įtakos daugeliui gyvenimo įvykių. Sudarytas meilės horoskopas visiems Zodiako ženklams 2021 m. spalio mėnesiui. Ar Jūsų laukia romantiški santykiai rudens viduryje? Apie tai sužinosite šiame meilės horoskope!

2021 metų spalio mėnesio meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

Horoskopas Avinas

Avinas (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Spalis Avinams žada įdomių nuotykių. Būsite apsupti priešingos lyties atstovų dėmesio, kuris, beje, gali sukelti jūsų antrosios pusės nepasitenkinimą ir pavydą. Atskirkite svarbius dalykus nuo antraeilių. Laisvieji spalio mėnesio ženklo atstovai rengs perspektyvias pažintis. Tik pasistenkite vengti pernelyg įžūlių ir aktyvių antrųjų pusių: dabar jums nereikia jokių intrigų ir būtų labai sunku iš jų išsisukti.

Horoskopas Jautis

Jautis (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Jaučiate, kad jūsų meilės gyvenimas virsta pelke? Jums skubiai reikia emocinio pakilimo. Jei norite vėl jaustis geidžiami ir mylimi, neapsiribokite užuominomis – daug veiksmingiau savo norus išsakyti tiesiogiai partneriui. Laisvieji šio ženklo atstovai turėtų daugiau laiko skirti saviugdai. Tai padės jums ir atitrauks dėmesį nuo slegiančių minčių.

Horoskopas Dvyniai

Dvyniai (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Dvyniai paprastai nenuobodžiauja, o spalis tai dar kartą įrodys. Tačiau, nepaisant to, kad aplink jus daugybė žmonių, perspektyvių pažinčių dar nematyti. Šeimos Dvyniai gali pajusti staigų partnerio šaltumą. Ir galbūt net pavydas. Galutinai sureguliuoti santykius bus galima tik mėnesio pabaigoje.

Horoskopas Vezys

Vėžys (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Spalis Vėžiams atneš keletą labai perspektyvių pažinčių, ir būtų kvaila nepasinaudoti tokia sėkme. Stenkitės dažniau išeiti į lauką, užuot slėpęsi namuose. Šio ženklo šeimos nariai staiga gali pajusti, kad santykiai išsikvėpė ir laikas juos nutraukti. Nesikuklinkite – dabar geriau padaryti nedidelę pauzę ir pasverti visus „už” ir „prieš”.

Horoskopas Liutas

Liūtas (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Mėnesio pradžioje būsite irzlūs ir šiek tiek pažeidžiami. Nepamirškite, kad artimi žmonės visada mielai išties pagalbos ranką ir jus palaikys. Priimkite šią pagalbą su dėkingumu. Mėnesio pabaigoje jūsų nuotaikos pasikeis priešingai, ir čia galėsite parodyti save visu savo grožiu.

Horoskopas Mergele

Mergelė (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Nors ir kaip norėtumėte, kad viskas klostytųsi jūsų naudai, spalio mėnesį jūsų laukia išbandymas. Esamuose santykiuose bręsta pretenzijos ir nuoskaudos, todėl turėsite išmokti išgirsti ir suprasti partnerio poziciją. Šį mėnesį taip pat galimi nauji romantiški santykiai, įskaitant tuos, kurie jau yra poroje. Gerai viską apgalvokite, prieš skubėdami stačia galva nerti į sūkurį, nes jūsų veiksmų pasekmės gali būti nepataisomos.

Horoskopas Svarstykles

Svarstyklės (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Spalis Svarstyklėms praeis gana ramiai, be jokių rimtų asmeninių sukrėtimų. Mėnesio pabaigoje net šiek tiek nuobodžiausite ir sugalvosite savo meilės nuotykių. Mėnuo gali atnešti konfliktų šio Zodiako ženklo atstovams šeimoje. Žvaigždžių patarimas: imkitės iniciatyvos į savo rankas. Jei skirsite daugiau dėmesio savo partneriui, galėsite išeiti iš situacijos be nuostolių.

Horoskopas Skorpionas

Skorpionas (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Pirmoje mėnesio pusėje Skorpionai pajus galingą jėgų ir energijos antplūdį. Panaudokite visą savo žavesį ir spalis jums bus labai karštas. Žvaigždės pataria šeimos Skorpionams susitelkti į mylimą žmogų ir pakelti santykius į kokybiškesnį lygį.

Horoskopas Saulys

Šaulys (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Jei mėnesio pradžioje manote, kad jūsų asmeniniam gyvenimui trūksta dinamiškumo, antroje mėnesio pusėje rizikuojate patekti į meilės nuotykių sūkurį. Griebkite jautį už ragų – artėja jūsų geriausia valanda! Jei jau turite mylimą žmogų, geriausia, ką galite padaryti dabar, tai leistis į bent trumpą kelionę kartu. Tai paskatins jūsų santykius.

Horoskopas Oziaragis

Ožiaragis (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Ožiaragiai spalį turėtų daryti tai, ką moka geriausiai, – susitelkti į profesinius pasiekimus. Asmeninis gyvenimas atneš tik sumaištį ir širdies skausmą. Pabandykite abstrahuotis ir užimti stebėtojo poziciją. Tikėtina, kad šį mėnesį jūsų partneris pasirodys iš netikėtos pusės ir suteiks jums peno apmąstymams.

Horoskopas Vandenis

Vandenis (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Vandeniams žvaigždės pataria būti atsargesniems gyvenimo posūkiuose. Asmeniniame gyvenime gali kilti netikėtų situacijų, kurios išmuš jus iš įprasto gyvenimo ritmo. Stenkitės viską vertinti su ironija. Nežinomos aplinkybės gali išryškėti esamuose santykiuose, tad ieškokite būdų, kaip įveikti augančią įtampą su partneriu.

Horoskopas Zuvys

Žuvis (meilės horoskopas spalio mėnesiui)

Spalis suteiks jums galimybę nuoširdžiai ir nesavanaudiškai daryti tai, ką mėgstate – apmąstyti asmeninį gyvenimą. Neįsijauskite pernelyg giliai į savo apmąstymus, kitaip jūsų artimas žmogus jausis nepageidaujamas ir net apleistas. Laisvos dvasios Žuvys savo vibracijas skleidžia į visas puses. Atidžiai įvertinkite tuos, kurie užkimba ant jūsų kabliuko. Dauguma jų nėra jūsų romano herojai.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *