Su šiais Zodiako ženklais geriau nejuokauti: jie tikri niekšai


Išdavystė ir niekšybės

Yra žmonių, kurie sugeba šypsotis į veidą ir lieti komplimentus, tačiau tai tikra apgavystė. Iš tikro tokie žmonės laukia momento, kai galės smogti visa jėga. Deja, niekas nėra apsaugotas nuo susitikimo su tokiais veidmainiais – jie gali lengvai įgyti pasitikėjimą ir tapti artimu draugu, sielos draugu, kolega.

Anot astrologų, tokius žmones galite atpažinti pagal jų Zodiako ženklą. Remiantis stebėjimais, kai kurie Zodiako ženklai yra labiau linkę į išdavystę ir niekšybę nei kiti.

Dvyniai

Dvyniai čia pirmoje vietoje. Dar nuo vaikystės jie pradeda daryti mažas išdaigas, kurios bėgant metams tampa vis rimtesnės. Jie mėgsta „pranešti“ apie žmones, išduoti, taip pat atskleisti paslaptis. Be to, jie tai daro vardan kokio nors tikslo.

Mergelė

Po šiuo ženklu gimusieji yra ištikimiausi šeimos nariai ir ištikimiausi draugai, kurie visada išties pagalbos ranką. Sunku patikėti, kad Mergelė gali daryti kitiems prasmingus dalykus. Tačiau jei Mergelės interesams grėsmę kelia kitas asmuo, šio ženklo atstovas yra pasirengęs nedvejodamas apgauti žmogų.

Avinas

Ugnies ženklo atstovai labai pavojingi. Bet kokia klaida gali išvesti juos iš proto. Kartais Avinui užtenka blogos nuotaikos, kad sugadintų kietiems žmonėms visą dieną. Be to, Avinai yra labai pavydūs ir kerštingi, jie negali pakęsti kažkieno sėkmės ir iš visų jėgų stengiasi pakenkti.

Išeiti iš AMP versijos