Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Svarstyklės – 7-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Ką reiškia zodiako ženklas – Svarstyklės?

Svarstyklės − tai septintasis Zodiako ženklas (rugsėjo 23 − spalio 23 d.). Svarstyklės yra Oro ženklas. Jų planeta Venera ir skaičius Šeši. Astrologiniai akmenys − smaragdas, safyras, opalas, perlas, berilas. Pagal kinų mitologiją − Šuo.

Svarstyklių ženklo žmonių savybės

Svarstyklės dažnai konfliktuoja su aplinka ir tikrove, nes save visiškai sutapatina su elegancija ir grakštumu. Jos visomis išgalėmis vengs kontakto su žmonėmis, pažeidinėjančiais etikos,ir gero tono taisykles. Nors Svarstyklių protas šviesus, tačiau šie žmonės nėra praktiški. Jiems būdingas lengvabūdiškumas, noras mesti iššūkį visiems ir viskam ir… gyventi savaip. Beje, dėl to  jie vėliau dažniausiai gailisi. Šio ženklo žmonės dažnai būna bedarbės, todėl šiuo atžvilgiu joms dera elgtis išmintingai ir išmokti kokio nors specialaus verslo, geriausiai – susijusio su menu, kad visada turėtų darbą ar bent jau pragyvenimo šaltinį. Tai vienintelis būdas pasiekti finansinių ir estetinių poreikių pusiausvyrą.

Su šiais žmonėmis elkitės švelniai. Jie nekenčia vulgarių dekoracijų; iš visų zodiako ženklų lengviausiai lytinio akto metu nukrypsta mintimis į šalį – tada jie dažnai svajoja. Svarstyklėms net ir tokiais momentais visiškai natūralu galvoti apie kažką kitą – buvusį meilužį ar kažkur matytą gražų paveikslą. Beje, dauguma Holivudo žvaigždžių-Svarstyklių ženklo žmonės, tačiau astrologiniai apskaičiavimai rodo, kad šio meilę ir santuoką valdančio ženklo atstovams nelabai sekasi tvarkytis šeimoje.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Šie žmonės yra dvasingi ir inteligentiški. Jie bando užgniaužti kiekvieną ginčą pačioje pradžioje. Esant skirtingoms nuomonėms, jie stengiasi išklausyti abi puses. Teisingą protą dažniausiai pranoksta jų žavesys ir draugiškumas. Nuotaikomis, tiesą sakant, jie reaguoja tik tuomet, kai horoskope turi atitinkamą Ascendentą. Svarstyklių žmogus tik tuomet kovoja, kai yra visiškai įsitikinęs savo pergale. Jis niekuomet fanatiškai nesilaikys savo požiūrio, jei jį įtikinsi, kad kitas yra geresnis.

Neigiami. Svarstyklės su neigiama konsteliacija yra išdidūs, pasipūtę, paviršutiniški ir lengvabūdžiai. Jie reaguoja perdėm jautriai ir žino tik savąjį Aš. Jų gašlumas, geidulingumas, aistringumas, kūniškumas kartais atrodo amoraliai. Jie vengia atsakomybės ir išsisukinėja nuo sprendimų. Savo netikrumą bando paslėpti po šaunumu, ryžtu ir energija.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai