Trys geriausi virėjai pagal Zodiako ženklą


3 geriausi kulinarai pagal zodiako ženklą

Ar kada nors pastebėjote, kad kai kurie žmonės yra gimę gaminti maistą? Kiti, niekada nelankę kulinarinių pamokų, vis tiek nemoka tinkamai gaminti. Pasak astrologų, tam įtakos turi žvaigždės. Kai kuriuos Zodiako ženklus jos apdovanojo kulinariniais sugebėjimais, o kai kurių – ne.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai daug žino apie maistą. Jie gali labai gerai paruošti net paprastą omletą, jau nekalbant apie sudėtingus patiekalus. Skorpionai mėgsta visus nustebinti ne tik savo charakterio savybėmis, bet ir kuo nors skaniu. Jie mėgsta gaminti sudėtingus patiekalus, gražiai papuošti stalą ir pakviesti svečius į vakarienę.

Jautis

Šio ženklo atstovai geriausiai gamina desertus. Jiems puikiai sekasi gaminti bet kokio sudėtingumo receptus. Jie gali iš akies nustatyti reikiamą ingredientų kiekį. Žvaigždės jau nusprendė, kad Jautis turėtų tapti vienu geriausių virėjų.

Mergelė

Šie ženklai šiek tiek sudėtingesni: jie mėgsta būti virtuvėje tik tada, kai turi nuotaiką. Tačiau kai Mergelės būna nusiteikusios, virtuvėje įvyksta tikra magija. Jos nebijo išbandyti ko nors naujo, nebijo eksperimentuoti ir pridėti naujų ingredientų į receptą.

Išeiti iš AMP versijos