Trys Zodiako ženklai, kurie nemoka valdyti pinigų

pinigai į rankas pateks savaime

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kuriems pinigų geriau neskolinti. Finansinis raštingumas yra būtinas bet kurio šiuolaikinio žmogaus įgūdis. Tačiau net ir atkakliausios pastangos išmokti valdyti pinigus kai kuriems nepadeda. Galbūt tokie žmonės tiesiog nesidomi šiuo klausimu… O astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kuriems geriau neskolinti pinigų.

Avinas

Šio ženklo atstovai nėra įpratę galvoti apie ateitį ir teikia pirmenybę gyvenimui „čia ir dabar“. Jie atitinkamai negalvoja apie vėliau galinčias ištikti problemas, negalvoja apie pinigus. Jie gali išleisti visas pasiskolintas lėšas, net jei yra visiškai tikri, kad nespės laiku sumokėti skolos.

Vandenis

Dažnai šis Zodiako ženklas pasiskolina net daugiau, nei jam iš tikrųjų reikia. Tačiau jis negali grąžinti tiek pinigų, kiek gavo. Jie nekontroliuoja, kam išleidžia pinigus, ir neseka išlaidų sumos. Vandeniams sunku rasti tinkamą pinigų optimizavimo mechanizmą, todėl dažnai juos nustebina kortelės minusas arba stipriai sumažėjusi suma.

Žuvys

Žuvys pinigų reikaluose mėgsta pasikliauti intuicija ir „širdimi“, o ne racionalumu ir šaltu protu. Dėl šios priežasties jų išlaidos neatitinka pajamų, todėl nuolat tenka skolintis pinigų iš giminių, pažįstamų, draugų.

Exit mobile version