Vandenis – 11-asis zodiako ženklas ir jo savybės

Vandenis zodiako zenklas

Vandenis zodiako zenklas

Ką reiškia zodiako ženklas – Vandenis?

Vandenis − tai vienuoliktasis Zodiako ženklas (sausio 21 − vasario 19 d.). Vandenis yra Oro ženklas. Jo planeta Uranas ir skaičius Keturi. Astrologiniai akmenys − granitas, ametistas, lazuritas. Pagal kinų mitologiją − Tigras.

Vandenio ženklo žmonių savybės

Vandeniai iš tiesų turi daug draugų – ne vien bičiulių ar pažįstamų. Jie lengvai užmezga naujas pažintis – gali paprastai ir natūraliai susidraugauti ir su universiteto rektoriumi, ir su vietiniu girtuoklėliu arba nuolatos kikenančia „trenkta“ moksleive. Vandenis niekuomet nepaliks nelaimėje savo draugų, o buvusiai meilužei arba žmonai skirdamasis pasakys: „Išlikime draugais, a ? “ Šį zodiako ženklą domina visas aplinkinis pasaulis – pradedant jumis ir baigiant kaimynų šunimi. Jie domisi politika, sportu, mezgimu vąšeliu, choriniu dainavimu, arkliais ir dar begale kitų dalykų. Gyvenimas Vandeniui – ištisa mįslė, kurią jis nuolatos stengiasi įminti. Ir jeigu jums reikalingas žmogus, didžiąją dalį savo dėmesio kreipiantis tik į jus, šis zodiako ženklas tam absoliučiai netinka.

Vandenio moterys retai išlaiko tradicinį konservatyvų požiūrį į abiejų lyčių skirtumus ir lengvai tampa meilužėmis. Būdamos gerai informuotos apie biznį ir politiką, jos dažnai sukinėjasi tarp vyrų, kurie jas vertina kaip lygiaverčius bičiulius ir dalykinius partnerius; o jos savo ruožtu sekse būna labai tiesmukiškos ir laisvos. Deja, tai turi vieną minusą – tokiu atveju Vandenė vertinama kaip seksualinis objektas, o ne kaip jausminga ir dvasinga moteris, kokia ji yra iš tikrųjų.

Teigiami ir neigiami bruožai

Teigiami. Vandenis yra aktyvus ir pasižymi valia. Jis greitai pelno savo bičiulių simpatiją, nes yra jiems draugiškas. Vandenis nori įrodyti sau, kad gali viską padaryti. Kartais jis įsivelia į nuotykius, kurie jam dažniausiai baigiasi gerai. Jis atviras viskam, kas nauja. Šis žmogus supranta kiekvieną, kuris, kaip ir jis, priešinasi. Tai pozityvi Vandenio nuostata, nenuteikianti prieš jį aplinkinių, jam esant opozicijoje. Humoras – stipri jo savybė.

Neigiami. Šio ženklo atstovai dažnai paviršutiniškai vertina kitus. Jie yra linkę aklai laikytis savo principų ir tarsi nuolat ieško progos pasiginčyti. Pervertindami save, Vandeniai drįsta imtis tokių dalykų, kurie yra ne jų jėgoms. Savo sprendimais jie kartais sunaikina tai, ką patys yra pasiekę.

Exit mobile version