Naujienos

Jau paskelbtas ŠAUKTINIŲ SĄRAŠAS 2021

Karo prievolininkų sąrašas (pasitikrinkite)

Kaip buvome skelbę ankščiau, šauktinių sąrašas 2021 buvo sudarytas 2021 sausio 7 dieną. Šiandien šis sąrašas buvo paskelbtas. Taigi jau dabar galite pasitikrinti ar jus pašaukė atlikti prievolę.

Krašto apsaugos ministerija jau sudarė šauktinių sąrašus 2021

Šauktinių sąrašas 2021. Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas Arūnas Balčiūnas tada teigė, kad planuojama pašaukti 3828 karo prievolininkus atlikti tarnybą.

Visus šauktinius skiepys nuo koronaviruso (COVID-19)

„Šauktiniai taip pat bus skiepijami, aš manau, kad tai irgi prisidės prie to, kad jie galėtų normaliai atlikti tarnybą“, – sako ministras.

Ministras informuoja, kad kol kas šauktiniai yra tik dešimti eilėje gauti koronaviruso skiepus.

Ką daryti jeigu esate šauktinių sąraše

Karo prievolininkai įrašyti į sąrašą privalo:

  1. iki sąraše nurodytos datos pateikti savo duomenis ryšiams palaikyti (faktinės gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą). Jeigu yra aplinkybių, dėl kurių karo prievolininkas gali būti atleistas nuo karo prievolės ar privalomoji pradinė karo tarnyba gali būti atidėta, karo prievolininkas turi pateikti dokumentus, kuriais pagrindžiamos atleidimo nuo karo prievolės ar privalomosios pradinės karo tarnybos atidėjimo individualia tvarka aplinkybės;
  2. sąraše nurodytu laiku atvykti pasitikrinti sveikatos (ši informacija sąraše paskelbiama ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo tos dienos, kai asmuo pateikia 1 punkte nurodytus dokumentus ir (ar) duomenis ryšiams palaikyti).

Informacija apie šaukimo eigos pasikeitimus sąraše paskelbiama ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo šaukimo eigos aplinkybių pasikeitimo dienos. Už aukščiau pateiktų nurodymų (1, 2 punktai) nevykdymą karo prievolininkui gali būti taikoma administracinė atsakomybė pagal Administracinių nusižengimų kodekso 558 arba 560 straipsnius, pažeidimams kartojantis – baudžiamoji atsakomybė pagal Baudžiamojo kodekso 314 straipsnį.

ŠAUKTINIŲ SĄRAŠAS 2021

Daugiau informacijos: karys.lt

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: