Naujienos

Jaunuoliai Prancūzijoje užsikrečia COVID, kad išvengtų skiepų

Jaunuoliai Prancūzijoje užsikrečia COVID, kad išvengtų skiepų

Prancūzijoje jauni žmonės sąmoningai užsikrečia koronavirusu, kad išvengtų skiepijimo ir gautų „Pass Sanitaire“ sveikatos pasą. Apie tai praneša „Focus“.

Prancūzijoje lankantis viešosiose vietose privaloma turėti „Pass Sanitaire“. Šį sertifikatą gali turėti tik persirgę koronaviruso infekciją arba skiepyti prancūzai.

„Blogiausiu atveju tai mane paguldys į lovą kelioms dienoms̆, o geriausiu atveju neturėsiu jokių simptomų“, – sakė 20-metis, kuris nori užsikrėsti koronavirusu.

Kitas jaunuolis žurnalistams pasakojo, kad sąmoningai nustojo dėvėti kaukę ir rečiau plaunasi rankas, kad susirgtų, pasveiktų ir gautų šį pasą.

„Tiesą sakant, jei draugė man pasakytų, kad serga COVID, tikriausiai eičiau pas ją“, – sakė 20-metė studentė. Ji pageidauja, kad imuninė sistema išmoktų „natūraliai įveikti ligą“.

„Verčiau vieną kartą susirgti COVID, nei visą likusį gyvenimą kas tris mėnesius skiepytis“, – socialinėje žiniasklaidoje rašė kitas žmogus.

Ekspertai smerkia tokį požiūrį į ligą. „Jie nesupranta tikrosios tendencijos. Žaisti tokius žaidimus su virusu yra visiška klaida. Anksčiau jauni žmonės jausdavosi saugūs, tačiau pastaruoju metu vidutinis intensyviosios terapijos pacientų, sergančių COVID, amžius sumažėjo. Net jei infekcija iš pradžių būna besimptomė, negalima ignoruoti ilgalaikių pasekmių rizikos“, – aiškino epidemiologas Philippe’as Amouaille’as.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: