Kada baigsis Pandemija?

kada baigsis pandemija

kada baigsis pandemija

Nepaisant atvejų, kai padaugėjo atvejų ir mirčių nuo COVID-19 (koronaviruso), pastaraisiais mėnesiais sukurtų vakcinų bandymai davė gerų rezultatų. Tai suteikia vilties pasaulio gyventojams apie galimą pandemijos pabaigą.

Prie to pridėtas ir neseniai Billo Gateso pareiškimas šiuo klausimu. Pasak amerikiečių verslininko, ekstremalioji pandemijos situacija gali baigtis kitų 2021 m. pavasarį:

„Pavasarį skaičiai kardinaliai pasikeis ir bus galima grįžti prie normalaus gyvenimo“ , – interviu NBC komentavo magnatas. Jis taip pat padėkojo žmonėms, kad jie suprato kaukės dėvėjimo ir kitos būtinos priežiūros svarbą siekiant sumažinti infekcijų skaičių.

Tačiau jis taip pat pridūrė, kad ateinantys keturi ar penki mėnesiai bus gana niūrūs. Tai dėl žiemos sezono.

Verta paminėti, kad kol kas Billo Gateso prognozės buvo tikslios. 2015 m. jis netgi įspėjo apie galimą virusą, kuris plis lašeliniu būdu ir galės būti platinamas užsikrėtusių virusu žmonių, kurie gali nejusti jokių simptomų.

Dar viena iš prognozių, kurias reikėtų pabrėžti, yra tai, kad rugsėjo viduryje „Microsoft“ įkūrėjas numatė, kad Pfizer vakcina bus pirmoji. Net per interviu CNBC studijoje Billas Gatesas pakomentavo:

„Manau, kad atėjus gruodžiui ar sausiui, bent dvi ar trys vakcinos greičiausiai bus patvirtintos, jei jos bus veiksmingos. Vykdomi 3 etapo bandymai. Vienintelė vakcina, kuri, jei viskas bus gerai, spalio pabaigoje galėtų kreiptis dėl skubaus naudojimo licencijos, bus „Pfizer“. “

Tačiau amerikiečių filantropas neatmetė kitų farmacijos įmonių sukurtų vakcinų sukūrimo. Jis mano, kad antrojo etapo metu „AstraZeneca“ ir „Oxford“ atstovai seks paskui „Pfizer“.

Taigi apibendrinant, ši pasaulinė koronaviruso pandemija gali baigtis 2021 metų pavasarį (balandžio-gegužės mėnesiais).

Išeiti iš mobilios versijos