Atsakymai į klausimą "Kaip...?"Butai / NamaiStraipsniai

Kaip deklaruoti elektros rodmenis?

Elektros rodmenų deklaravimas

Jeigu jūsų elektros tiekėjas yra ESO

  1. Norėdami deklaruoti elektros skaitiklių rodmenis, prisijunkite prie naujosios ESO savitarnos mano.eso.lt. Pirmą kartą joje deklaruojant rodmenis, paprašysime Jūsų įmonei sukurti naują paskyrą. Tai nesudėtinga ir užtruks vos keletą minučių. Sukūrę naują paskyrą, galėsite naudotis patogesne ir funkcionalesne mano.eso.lt savitarna.
  2. Prisijungę prie savitarnos mano.eso.lt, kairėje pusėje esančiame pagrindiniame meniu pasirinkite “Suvartojimo deklaravimas”.
  3. Sekite tolimesnes instrukcijas.
  4. Apmokėkite sąskaitą.

Detalesnę informaciją, kaip deklaruoti elektros duomenis ESO savitarnoje rasite čia: ESO elektros rodmenų deklaravimas

Jeigu jūsų elektros tiekėjas yra IGNITIS

  1. Elektros ir dujų skaitiklių rodmenis deklaruosite pagrindiniame savitarnos svetainės e.ignitis.lt lange – sutarties skiltyje (languose „Rodmenys (nuo–iki)“). Paspauskite ant balto („Iki“) langelio ir įveskite skaičius, kuriuos matote savo skaitiklyje.
  2. Jei norite deklaruoti rodmenis ir iš karto atlikti mokėjimą, ekrano apačioje paspauskite ant nuorodos „Deklaruoti ir mokėti“. Susiformuos mokėjimo krepšelis, kurį galėsite apmokėti pasirinkę vieną iš mokėjimo būdų.

Detalesnę informaciją, kaip deklaruoti elektros duomenis IGNITIS savitarnoje rasite čia: IGNITIS elektros duomenų deklaravimas

 

 

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button