Kaip nuimti gelinį laką?

kaip nuimti gelini laka

kaip nuimti gelini laka

Kaip lengvai ir greitai nuimti gelinį laką nuo nagų?

Ilgalaikis gelinis lakas yra tobula, tačiau gelinio lako pašalinimas nėra paprastai įveikiamas. Turite suprasti, kad jį būtina nuimti tik su tam skirtomis priemonėmis. Labai svarbu gelinio lako nebandyti nugrandyti aštriais daiktais. Galite stipriai pažeisti nagus, sugadinti jo paviršių, pažeisti odeles.  

Pirma

Pirmiausia, prieš nusiimant gelinį laką pačiai reikėtų nusiteikti, kad tai užims šiek tiek laiko. Pas specialistę procesas greitesnis. Namuose svarbu apsišarvuoti kantrybe.

Antra

Pasiruoškite visas reikiamas priemones:  

Trečia

Pirmiausia reikės nudildyti specialia dilde viršutinį gelinio lako sluoksnį. Turi pašalinti tiek, kad nebeliktų blizgesio. Tačiau nedildyk iki pat nago. Pašalinus pirmą lako sluoksnį nagų lako valiklis efektyviau ištirpdys laką.  

Antras žingsnis – gelinio lako tirpinimas su valikliu, kurio sudėtyje yra acetono. Valikliu su acetonu išmirkykite vatos gabalėlius ir dėk ant nago. Nagą apvyniok folija. Folija išlaikys šilumą ir neleis nukristi vatos gabalėliams. Valiklis su acetonu turi ištirpdyti gelinį laką. Kai visi nagučiai apvynioti vata ir folija, tereikia palaukti 15 minučių.  

Praėjus 15 minučių pabandyk patikrinti pirmą nagą. Nuimk foliją ir vatą. Pavalius su vata, lakas turėtų lengvai pasišalinti. Jei kur nedaug prikibęs, pastumk atsargiai mediniu manikiūro pagaliuku. Jei gelinis lakas vis dar per daug prikibęs, pakartok procedūrą dar kartą. Iš naujo pamirkyk vatos gabalėlius į nagų lako valiklį su acetonu ar tirpiklį, uždėk ant nago ir apvyniok folija. Tačiau antrą kartą užteks palaikyti tik 5 minutes. Nagų lakas per tą laiką turi suminkštėti ir ištirpti tiek, kad lengvai pasišalintu.  

Kai gelinis lakas jau pašalintas, metas pasirūpinti natūraliais nagais. Pirmiausia švelnesne dilde suteikite nagams norimą formą. Jei norisi nagus trumpinti, jokiais būdais nekirpkite jų žirklutėmis, darykite tai dildės pagalba. Po to nagus galite nupoliruoti specialia dilde, kuri nagui suteiks natūralaus žvilgesio. Kad nagučiai nenulūžtų ir sutvirtėtų, nulakuokite juos nagų stiprikliu su vitaminais. Po to patepkite odeles aliejuku ir rankų kremu. Pamasažuokite rankas, nagus. 

Vaizdo įrašas, kaip nusiimti ilgalaikį nagų laką:

 

Exit mobile version