Kita

Kaip pasigaminti kiaušinių ridenimo lovelį?

Mūsų seneliai per Velykas žaisdavo labai įdomius žaidimus, pavyzdžiui: „Kiaušinių ridenimas“. Deja, dabar šis tradicinis žaidimas yra užmirštas ir nedaugelis žmonių apie jį žino. Velykoms siūlome prisiminti liaudies tradicijas ir žaidimus, pasigaminti kartoninį lovelį kiaušiniams ridenti ir smagiai praleisti laiką su vaikais.

kiausiniu ridenimas

 

Kiaušinių ridenimo taisyklės

Ridenimas loveliu. Šio žaidimo tikslas – išmušti kuo daugiau kiaušinių. Žaidėjai loveliu iš eilės ridena po vieną kiaušinį. Jeigu išridentas margutis paliečia kitą, žaidėjas gali pasiimti juos abu ir ridenti dar sykį. Kai lieka tik du žaidėjai, tas, kuris pataiko į kito nuridentą margutį, jį pasiima, bet jei nepataiko, abu margučiai atitenka pirmam ridentojui.

Kaip pasigaminti kiaušinių ridenimo lovelį?

  • Iš kartono iškirpkite stačiakampį (20×50 cm). Stačiakampį sulenkiame stačiu kampu išilgai ilgosios pusės, tam iš siūlės pusės peiliu padarome pjūvį išilgai kartono. Pritvirtiname tinkamoje padėtyje kampu klijuodami popieriaus juostelę arba kartono juostelę.
  • Iš kartono iškirpkite lovelio stovą. Tai yra 20-25 cm aukščio stačiakampis, kurio stačiu kampu iškirptas iš viršaus, kur bus pritvirtinta pati čiuožykla.
  • Iškirpkite du vienodus stačiakampius (vieną iš tiesios linijos kampų).
  • Suklijuokite visas lovelio dalis, kaip parodyta nuotraukoje žemiau.
  • Kai klijai išdžius, galėsite ridenti kiaušinius!

kiausiniu ridenimo lovelis


Taip pat skaitykite:

 

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button