Kaip rašyti motyvacinį laišką?


motyvacinio laisko rasymas

motyvacinio laisko rasymas

Motyvacinis laiškas yra vieno puslapio laiškas, kuris yra pridedamas prie darbo paraiškos. Visada turėtumėte pridėti motyvacinį laišką, nebent darbo skelbime aiškiai nurodyta priešingai.

Motyvacinio laiško tikslas

Rašydami motyvacinį laišką turėtumėte:

Motyvacinio laiško struktūra

Kokio ilgio turėtų būti motyvacinis laiškas?

Trumpas. Motyvacinis laiškas yra jūsų gyvenimo aprašymo santrauka, todėl neprirašykite daugiau nei vieno puslapio ir jokiu būdu neperrašykite visos gyvenimo aprašymo informacijos į motyvacinį laišką. Motyvaciniame laiške daugiau dėmesio skirkite jūsų asmens apbūdinimui, o ne darbo patirties ir išsilavinimo faktams ir datoms.

Motyvacinio laiško derinimas su darbu

Kiekvienam darbui, į kurį pretenduojate, naudokite skirtingą motyvacinį laišką. Jūsų motyvaciniame laiške reikia parodyti, kad suprantate, apie ką yra darbas ir ko ieško darbdavys.

Norėdami tai padaryti, tiksliai nurodykite savo įgūdžius ir savybes. Taip pat turite parodyti, kaip jie atitinka darbo ar organizacijos poreikius.

Ko neturėtumėte įtraukti į motyvacinį laišką?

Yra keletas dalykų, kurių niekada neturėtų būti jūsų motyvaciniame laiške. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Nepamirškite savo gyvenimo aprašymo

Jūsų motyvacinis laiškas yra toks pat geras, kaip ir jūsų gyvenimo aprašymas. Jei kuris nors iš jų yra silpnas, visa jūsų paraiška atrodys silpnai. Daugiau, kaip parašyti savo gyenimo aprašymą galite skaityti čia.

Daugiau informacijos: kaip rašyti motyvacinį laišką?

Išeiti iš AMP versijos