Kaip teisingai gerti kavą?

kaip teisingai gerti kava

Kava yra vienas populiariausių gėrimų pasaulyje. Ji padeda pabusti, suteikia jėgų ir energijos. Mokslininkai jau seniai nustatė, kad per dažnas kavos gėrimas gali būti pavojingas sveikatai. Gydytojai pasakojo, kaip teisingai gerti šį gėrimą, kad nepakenktų sveikatai.

Patarimai kaip gerti kavą

  1. Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į šį gėrimą įpilto pieno ar grietinėlės kiekį. Dažnai žmonės įpila per daug pieno ar grietinėlės, todėl gėrimas tampa kaloringas ir praranda naudingas savybes. Vietoj pieno ar grietinėlės geriau rinktis kokoso ar migdolų pieną. Jie turi mažai kalorijų ir riebalų.
  2. Nepamirškite, kad kuo mažiau cukraus kavoje, tuo geriau. Mitybos specialistai rekomenduoja į gėrimą nedėti daugiau nei vieno arbatinio šaukštelio cukraus. Jeigu norite paskaninti kavą, įdėkite natūralių priedų ir saldiklių: stevijos ekstrakto, cinamono, levandų ar muskato.
  3. Paskutinis patarimas – negerkite kavos tuščiu skrandžiu, nes kavos rūgštingumas gali padėti organizmui gaminti daugiau skrandžio rūgšties ir sukelti skrandžio sutrikimus. Tai taip pat gali padidinti cukraus kiekį kraujyje.
Dalintis:
Exit mobile version