Kaziuko mugė 2021: INTERNETE

kaziuko muge 2021 internete min

kaziuko muge 2021 internete min

Kaziuko mugė niekur nedingo – šiais metais ji keičia pavidalą, todėl Kaziuko mugė 2021 jūsų lauks internete! Kaziuko mugė prasidės 2021 m. kovo 4 d. 14:00 val. ir vyks ištisus metus!

Amatininkai ir ne maisto gaminių kūrėjai, norintys atidaryti savo e-parduotuvę virtualioje mugėje, kviečiami registruotis el. paštu info@craftson.lt.

„Akivaizdu, kad kovą planuota Kaziuko mugė Vilniuje tikrai neįvyks. Sausį svarstėme galimybę perkelti renginį į balandį, tačiau matydami situaciją ir visų pirma galvodami apie žmonių saugumą, nusprendėme šiais metais Vilniaus senamiestyje mugės neorganizuoti. Kad ir kokie būtų karantino ribojimų sušvelninimai balandžio – gegužės mėnesiais, galimybė saugiai suorganizuoti šimtus tūkstančių žmonių pritraukiančią šventę yra praktiškai neįmanoma“, – sakė Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Kaziuko mugė 2021 – INTERNETE!

Vienas iš šio projekto iniciatorių Renaldas Gražys teigia, kad Craftson.lt bus vieta, kur autorinių darbų kūrėjai bei talentingi gamintojai savo dirbinius, kupinus rankų šilumos, širdies ir gerų emocijų, galės pristatyti ištisus metus. „Ko gero, daugeliui tradicinės Kaziuko mugės dalyvių, kuriančių tradicinius, rankų darbo gaminius yra didelis iššūkis susikurti ir administruoti savo e-parduotuvę, o lankytojui – atrasti šiuos talentus. Tikiu, kad ši platforma padės sujungti kūrybiškumą ir meistrystę, tradiciją ir šių dienų galimybes lengvai, o svarbiausia saugiai įsigyti kažką originalaus, gražaus ir ypatingo“, – teigė R. Gražys.

Šią prekybinę platformą nuo kovo 4 d. 14:00 val. galėsite pasiekti šiuo adresu: https://www.craftson.lt

Išeiti iš mobilios versijos